2726
عنوان

کدومتون اخلاقتون مث جاری منه

625 بازدید | 52 پست

دیروز خونه مادرشوهرم بودیم برانذری پختن با اینکه شب قبلش خواهرشوهرم با شوهرش دعوا کرده بود و گف کسی نیاد کمکمون . از شوهرش زودتر اومده بود . هرچیم خواهرشوهرم اخم داشت و باهاش باد داشت این اصلا ب روی خودش نیاورد با صبوری و خنده و ... گذروند حتی یکبار برای کارکردنش باهاش بد صحبت کرد ولی جاریم گف باشه عیبی نداره بیا دوباره باهم درست کنیم . من وقتی خواهرشوهرم گف نیا گفتم باشه هرجور صلاحه نمیخاستم برم شوهرم زنگ زد برو نذریه منم رفتم . بهنظرتون کارش درسته ؟ البته اینم بگم ظهر شوهرش اومد و با بگو بخند جاریم دوباره اینا آشتی کردن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

چه قلب بزرگی داره

نه من نیستم اینجوری

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم‌ بساط نذری رو میکردم تو چشمش

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
2728

جاری و خواهرشوهرت فامیل هستند ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

چقد صبوره جاریت .😍😍😍. عاشقش شدم .

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️🌺 صلوات برای سلامتی و ظهور آقاامام زمان (عج)💚ایران من 🇮🇷          از اول خرداد ۱۴۰۲ تصمیم گرفتم لاغر بشم ۷۵ کیلو هستم هدفم ۶۰ امروز ۱۹مرداد ۱۴۰۲شدم ۶۵کیلو😍.دارم بهت نزدیک میشم ۶۰ 😘
آفرین چقدر خوشم اومد از اخلاقش

منم اولش میگفتم برای کار کردنم منت کشی می کنه بعد کهدیدم خواهربرادر با هم آشتی کردن خوشم اومد از کارش 

جاری و خواهرشوهرت فامیل هستند ؟

نه کاملا غریبه اون یکی جاریم که دختر خالشونه الان سه ساله قهره

ای جان

منم اصلا به روخودم نمیارم میگن خوبی بدی کجی راستی😂😂😂

کار خودمو میکنم مثلا باهام سرسنگین بودن هرچی زنگ میزدم ج نمیدادن انقدرررر زنگ زدم تا جواب دادن چون دوریم نمیتونستم برم خونشون😂😂

خواهرشوهرمم گفته از زندگیم دوربمون من نزدیکتر میشم😂😂

خوبه خوش میگذره

اندر دل من درون و بیرون همه اوست❤اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست❤
2706