2726

ماشینمون قدیمیه 35 می‌خرن ازمون 

دلمون ماشین مدل بالاتر میخاد اما هیچ پس اندازی نداریم حالا سوالم اینه... 

بنظرتون 35 میلیون رو طلا بخرم پول جمع کنم بعد ماشین بخریم یا

بزارمش تو بانک باهاش وام بردارم بعد چندماه ماشین بخرم؟ کدوم

طلا یا وام

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با اوضاع این مملکت دوتاش ریسکه ما وام گرفتیم وسیله بخریم تا وامو دادن وسیله از ۷۰ تومن شد ۲۵۰ ۳۰۰ دیگه ما موندیمو یه قسط سنگین ولی یه وسیله ارزونتر گرفتیم

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
طلا بخر چون 35 تومن الان هیچ ماشینی نیست

خب اگه بزارم تو بانک میتونم با برداشتن وام ماشین بخرم

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
گذینه سوم بده به من😁

😂😂😂

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706