2726

آرتروز نه دیسک

من رفتم دکتر گفت دیسکه بهم دوتا قرص داد خوردم خوب نشدم.

بازم کافیه ۱۰دقیه گردنمو بد نگه دارم باز دو سه روز با دردش درگیرم.

بهم گفت بدو فیزیوتراپی اگر بهتر نشدی.من چون نسبت ب اولش بهترم و هم به خاطر کرونا نرفتم.

کاری میشه کرد ک خوب بشه کامل؟یعنی دیگه با ی ظرف شستن گردن درد نگیری😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مشکل گردن دارم دست به دلم نذار دو سال پیش دکترم گفت دیسکه . پای کامپیوتر کار می کنم درد می گیره چند ماه پیش که کلا دست و پاهام بی حس شده بود . تنها راهش رعایته و انجام حرکات گردن که گردن خشک نشه نباید بی حرکت بمونه باید حرکات درمانی رو انجام داد

با خدا باش و پادشاهی کن
2728

من داداشم بخاطر شغلش دیسک گردن گرفت. عمل کرد خوب شد. ولی همینجوری خوب شدن رو نمیدونم عزیزم‌. شاید ورزشهایی باشه که انجام بدی و بهتر بشی‌

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
منم مشکل گردن دارم دست به دلم نذار دو سال پیش دکترم گفت دیسکه . پای کامپیوتر کار می کنم درد می گیره ...

واااااقعا بده

وقتی درد میگیره ک فقط گردن نیست 

ب دست میزنه ب سر میزنه بدنتو بیحال میکنه

ج کوفتی بود تو جوونی آخه😒😒😒

فقط ورزش حتما ورزش کن حتی تو خونه اگه میتونی

آخه میدونی بدبختی چیه؟😁

من ورزش کردم ی روز از فرداش کم کم گردن دردم شروع شد.اینه ک جرات نمیکنم دوباره ورزش کنم

چجوریع دردش؟

وقتی خم میکنم چن دیقه سرمو مثلا سیب پوست بکنم یا گوشی بخام ببینم مهره های گردنم شدید درد میگیره

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2706