2733
2734
عنوان

بعد از ۴ ماه کات بهم پیام داد به نظرتون منظورش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1709 بازدید | 92 پست
دقیقا همینه که شما میگین

اطرافیانت خیلی روت تاثیر گذارن. ب نظرم یکم برو زندگی ادمایی ک ازدواج کردن و راضی هستن رو ببین. دورت ادمای منفی نگر زیاد هستن . 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

دو  حالت داره یا با رلش بهم زده دوباره تا رل جدید پیدا کنه می خواد با تو باشه.

۲_ رل جدیدش با گوشی اون پیام داده که ببینه هنوز با هم هستید یا نه . 

در هر حال تو بازیچه نیستی  بعد از ۵ سال دوستی دیگه باید بیاد خواستگاری . وقت  و فکر خودتو با این آدم  تلف نکن 

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دختر دایی منم همین مشکلو داره میگه جوری عاشقش بودم که از مدرسم میزدم میرفتم تا مامان باباش ( داییم اینا) فهمیدن پسره هم اصلا دیگه بهش زنگ نزده و.... دختر داییممم الان چندتا خواستگار داره باپسرخالش هست بعد میگه حالا اینو چیکار کنم اونم که هست به نظرتون کدومو انتخاب کنه منکه بهش گفتم ببینهرچی دلت میگه ، گفت اخه دلم بیش هردوتاشون میشه بگین باید چیکار کنه ؟؟؟

خدایا  میسپرم ب خودت همه چیو🖤
2728
دلایلش رو گفت ولی خیلی مسخره بود دلایلش چون یکم شرایط ازدواج سخت شده بود سرشو با یکی دیگه گرم کرد هم ...

با تو گرم میکرد

ازدواج کردنی هم با تو  ازدواج میکرد

عجب😐

⁦❤️⁩اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️⁩ 

ساقیه این ادما که میرن بعد از یه مدت برمیگردن کیه؟واقعا با چه روی برمیگردن؟مخصوصا اونایی که خیانت کردن.میرن دوراشونو میزنن تو زباله دونی بعد میفهمن چه جواهری از دست دادن برمیگردن.اینجور ادما جاشون تو همون زباله دونیه.

2738
چجور متوجه شدین که ادمای دورم منفی هستن؟

واای ببخشید همزمان داشتم برای دوتا تاپیک متن میذاشتم اشتباهی حرفی ک ب اون میخواستم بزنم ب شما زدم. 

واای ببخشید همزمان داشتم برای دوتا تاپیک متن میذاشتم اشتباهی حرفی ک ب اون میخواستم بزنم ب شما زدم.&n ...

خواهش میکنم تعجب کردم اخه یه جوری حرفتون مثل طالع بینی بود😂😂

سلام دختر دایی منم همین مشکلو داره میگه جوری عاشقش بودم که از مدرسم میزدم میرفتم تا مامان باباش ( دا ...

ختر داییتون خوب خوش اشتها هست😂

اینجاست که شاعر میگه من زن میخوام همدم میخوام، سیمین و اکرم میخوام، همشونو با هم میخوام! حکایت دختر دایی شماست😂

عمر دشمنانمان دراز باد...باشد که اوج موفقیتمان را نظاره گر باشند!!!
ختر داییتون خوب خوش اشتها هست😂 اینجاست که شاعر میگه من زن میخوام همدم میخوام، سیمین و اکرم میخوام ...

نمیدونم بخدا اخه حق داره هردوشونو دوست داره میگه این یکی یه خصوصیاتی داره که اون یکی نداره وباز برعکس 🤣😘

خدایا  میسپرم ب خودت همه چیو🖤
خواهش میکنم تعجب کردم اخه یه جوری حرفتون مثل طالع بینی بود😂😂

اگر درست بود پس پند بگیر ازحرفم  

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
2706