2737
2734
دقیقا  چی شد که یهو مد شد؟؟ حتی اگه معنی صبور هم براش در نظر بگیریم فک کنم تلفظش باید فرق کنه ...

بله تفظش عوض میشه

حتما به خاطر ریشه این کلمه اشتباها میگند عربیه یا مذهبی

اگر اشتباه نکنم به عنوان صفت حضرت زینب هست که تلفظش فرق داره

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله تفظش عوض میشه حتما به خاطر ریشه این کلمه اشتباها میگند عربیه یا مذهبی اگر اشتباه نکنم به عنوان ...

اره الان یکی از دوستان توضیح دقیقشو گذاشت

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2728
دقیقا منم همینو گفتم.. گفتم برو هر اسمی میخای بزار برا من مرسانا هست ..مردم فضول زندگیم شدن 

هرکی اسم انتخاب کرد بگو بیاد بجات بزاد درد بکشه والااا سررحرفت بمون بگو من مرسانا صداش کردم توشکمم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
هرکی اسم انتخاب کرد بگو بیاد بجات بزاد درد بکشه والااا سررحرفت بمون بگو من مرسانا صداش کردم توشکمم&n ...

والا ..کوتاه نمیام ..بعد ده سال انتظار خدا بهم لطف کرده الان اختیار ندارم ....مرسی ک  ب درد دلم گوش دادی 😘

والا ..کوتاه نمیام ..بعد ده سال انتظار خدا بهم لطف کرده الان اختیار ندارم ....مرسی ک  ب درد دلم ...

خدا برات نگه داره اخرش کوتاه میاد نگران نباش خوب شد باردار شدی پس 😅

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
حلما مگه قرانیه  مهنا

مُهنا منظورته؟ معنیش چی میشه؟

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
2706