2726
عنوان

شوهرم میگه منو جلو خانوادم سر پایین کردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1928 بازدید | 113 پست
رفتم متاسفانه منت کشی گف کاذی کن سرمو بالا بگیرم بعد اشتی پشیمونم کرد

مگه تو کار بدی کردی که بری منت کشی؟؟ ادم باید بتونه از حقش دفاع کنه! در برابر هر کسی

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیژم نمیدونم چرا با پستت اشکام اومد خیلی دلم گرفته 

عزیز دلم ...درک میکنم خیلی حس بدی داری ولی حتما حتما رو خودت کار کن که اینو بگی اونم در حضور جمع که بدونن برات مهمه حتی اگه با اشک گفتی حتی اگه گریه کردی ولی بگو...وگرنه دهنشون هرز میشه 

دقیقا هدفش بینمون دعوا بود خودش گفته نمیذارم روی خوش ببینی چرا مستقل شدی

نزار اونا ب هدفشون برسن

خواهرشوهر من اون سری ب شوهرم پیام داد ک تو اختیار نداری بیای خونمون ب این وجود ک هر سری میرم اینقد میناله ک دیگه دلم نمیخاد برم  خلاصه بین منو وشوهرم دعوا راه انداخت 

این سری گفتم حسابت دارم زنیکه رفتم خونشون  

استارت دعوا رو بین خودش وشوهرش زدم جیگرم خنک شداااا

شاید سودی واسه من نداشت ولی حالشو جا اوردم

واسه بچهاش کیک و کلی چیزای خوشمزه درست کردم بردم ک دهن شوهرش وامونده بود میگف یاد  زن منم بده

💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
حالا شوهرم میگه تو باید زنگ میزدی پیشقدم شدم آشتی کنم برگش گف کاری کن سرمو باز بالا بتونم بگیر م بعد ...

خدارحمت کنه پدرتونو ، خدا لعنت کنه هرکی دل میشکنه و به پدرمادرآدم توهین میکنه، قبلا داستان زندگیتونو خوندم و براتون خوشحال بودم که مستقل شدین، شما زن قوی به نظر میرسین پس سعی کن دوباره دل شوهرتو بدست بیاری

یا فاطمه الزهرا (س) دعام کن مادر
پری کوتاه نیا..سعی کن با شوهرت صحبت کنی،بذار بدونه حرف مادرشم خیییلی بد بوده که بهت زده. خوش رفتار ب ...

خودش گفت درکت میکنم مادرمو میشناسم ولی باید میزنگیدی

پریکوچولو سابقم،
خدارحمت کنه پدرتونو ، خدا لعنت کنه هرکی دل میشکنه و به پدرمادرآدم توهین میکنه، قبلا داستان زندگیتونو ...

ازوقتی که مستقل شدم هرروز یه جوری دوباره آزارم داده ،

پریکوچولو سابقم،
2706