2726
عنوان

مامانا بنظرتون بچم دختره یا پسر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 143 پست
پسر پسر قند عسل

منم پسر دوس‌دارم

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر داشتي؟ دوست منم دختره بچش شترو با بارش ميخوره

اره بچه اولم دختر بود اصلا تهوع اینا خبری نیود ولی الان از غذا بیذارم خیلی ام ضعف مسکنم چون نمیتونم کامل غذا بخورم

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

من شنیدم دختر آدمو تنبل و خابالو میکنه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
دختر داشتي؟ دوست منم دختره بچش شترو با بارش ميخوره

منم دختر بود هرچی میدیدم هوس میکردم یه سورژه ایی بودم

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

سلام امیدوارم که بچت صحیح سالم وصالح باشه 

عزیزم خودت توجه کن ببین بیشتر دستت رو میزاری روی شکمت یا به پهلوت میزاری 

اگر روی شکم بزاری بچت پسره

اگر به کمرت بزاری دختره 

بیشتر موقع راه رفتن توجه کن

اگر از پشت سر موقع راه رفتن کسی متوجه بشه باردای دختر 

اگر معلوم نباشه بارداریبچت پسره 

وقتی ضربان قلب داره یعنی شکل گرفته چون بچه اولمه ذوق دارم سیسمونی بخرم

اخی عزیز دلم درکت میکنم 😍 انشاالله بحق این روز عزیز همه منتظرا نی نی داربشن 😊🙏

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
امیدوارم یه بچه سالم و صالح بشه جنسیت دیگه چیه

اونکه اولین دعای هر مادری واسه بچه اش صحیح و سالم بودنشه

چون بچه اولمه ذوق سیسمونس دارم طاقت ندارم تا هفته ۱۴

چرا امیدوار؟

میدونی من در عجبم چرا خانوما خودشون جنسیت خودشونو دوست ندارن انگار پسر زاییدن هنره و فخر فروشی داره ولی دختر دار شدن بزرگترین گناهه یا آبروریزیه اینجا انقدر از دختردار شدن بد میگن خدایی من یکی که خیلی ناراحت میشم جدای از اینکه خودم یه دختر دارم که با دنیا عوضش نمیکنم خودمونم دختریم آخه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
میدونی من در عجبم چرا خانوما خودشون جنسیت خودشونو دوست ندارن انگار پسر زاییدن هنره و فخر فروشی داره ...

بیین هرکسی به یه جنسی علاقه داره من الان دختر دارم ودوس دارم یه پسرم داشته باشم وتموم جنسم جور بشه ولی بیشتر من دیدم اگه بگی پسر میخوام میخورنت😂

2706