2726

پر بازدید یه تاپیک خوندم فک کردم تاپیک صلواته😅😅

احساس کردم جلسه ختم صلوات نشستم،😶

بیایین اینو پر بازدید کنین و برا هم هر چقدر دلتون میخواد صلوات بفرستین. با تشکر😜

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....

واسه شفای شوهر خواهرم سرطان داره

واسه ظهور آقامون

واسه ادم شدن شوهرم وترک خیانت ورفیق بازیش

اجماعا صلوات

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برایبارداری دومم که خدا ی دختر سالم بهم بده  صلوات بفرستید (فرشتم) 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
2728

برای حل مشکل من صلوات بفرستید توروخدا. برای شفای بابام. شفای خودم که هماتوم که کنار جفتم بوده فردا انومالی دارم دعا کنید خوب شده باشم و بچم سالم باشه😭😭😭😭😭😭 برای خل مشکل مالیمون دعا کنید بخدا کم اوردیم دعا کنید با بذارن شوهرمو شیفت یا اضافه حقوق بدن بهش ممنون بچه ها بخدا کمرم داره میشکنه.

پریسام

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

مادرم جوون رفت من موندم و حسرت داشتنش میشه براش، صلوات بفرستید. خیلی مهربون بود دلم براش تنگ شده اسمش عذرا 

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده

التماس دعا 🌸 منم به نیتتون ذکر میگم🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
واسه شفای شوهر خواهرم سرطان داره واسه ظهور آقامون واسه ادم شدن شوهرم وترک خیانت ورفیق بازیش اجماع ...

انشاالله خدا هرچی زودتر شفاش بده و سایش بالاسر زن و بچش باشه به حق خانم فاطمه زهرا

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2706