2726
عنوان

مراقبت های پوستی

176 بازدید | 26 پست

دوستان عزیز

من قبلا از لوازم آرایش خیلی استفاده میکردم اما الان میخوام به جای آرایش پوست صورتم رو صاف کنم

چون بدون آرایش چهره بهتری دارم

چه محصولاتی باید استفاده کنم

روشن کننده یا پاک کننده یا لایه بردار یا چی؟ 

من تقریبا پوستم مختلطه یه مقدار جای جوش های خیلی خفیف روی صورتم دارم و پوستم کمی کدر هست

ممنون میشم از تجربیاتتون بگید

من خدایی دارم که بی نهایت به من لطف دارد این را از چشمان زیبا و مهربان عزیزانم فهمیدم

منم لایک کن عزیزم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عشقم منم مثل توام  یه صابونی سفارش دادم همین امروز دستم رسید   اسمش غلط اندازه  ولی خیلی تعریفشو شنیدم    صابون تریاک   میگن جوش و جای جوش و لک همه چیو میبره و سفید میکنه

من خیلی وقته اینکارو میکنم پنکیکی ک ۶ ماه پیش خریدم خاک میخوره خیلی مراقبت میکنم دو روز پیشم رفته ب ...

چکار میکنی قشنگ خانوم

من خدایی دارم که بی نهایت به من لطف دارد این را از چشمان زیبا و مهربان عزیزانم فهمیدم
من خیلی وقته اینکارو میکنم پنکیکی ک ۶ ماه پیش خریدم خاک میخوره خیلی مراقبت میکنم دو روز پیشم رفته ب ...

راضی هستی از میکرو

برگشت پذیر نیست؟ 

دکتر رفتی یا آرایشگاه؟ 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
عشقم منم مثل توام  یه صابونی سفارش دادم همین امروز دستم رسید   اسمش غلط اندازه  ولی خ ...

من کلا به هر نوع صابونی حساسیت دارم یبار صابون استفاده کنم تا یک ماه تمام صورتم و دستم پوسته پوسته میشه. خوش بحالت😔

عشقم منم مثل توام  یه صابونی سفارش دادم همین امروز دستم رسید   اسمش غلط اندازه  ولی خ ...

منم تعریف صابون تریاک شنیدم ولی بعدش مرطوب کننده بزن پوستت خشک نشه

💫دل مرنجان ک از هر دل ب خدا راهی است💫
من کلا به هر نوع صابونی حساسیت دارم یبار صابون استفاده کنم تا یک ماه تمام صورتم و دستم پوسته پوسته م ...

عه  نه من خوبم اوکیم باهاش   میگم ژل آلوورا هم بزن خوبه   یخ بمال صورتت     یدونه سرم هیالورونیک اسید هم خریدم اونم امروز رسید دستم   آبرسانی میکنه پوستو  و خیلی خوبه   منم چندوقته شروع کردم رسیدگی  خیلی خوب شده پوستم  دیگه کلا نیازی به کرم پودر ندارم تقریبا

فقط یکم منافذ باز دارم نمیدونم چیکارشون کنم

عزیزم هزینش چقدره تقریبا. و اینکه کجا این کارو انجام دادی

2706