2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام مامان عزیز اصلا نگران نباش من خداروشکر سه تا بچه دارم واز بچه اولم زیر بغلم اینجوری شد ورفتم دکتر گفت اینو میگن سینه سوم وهیچ خطری نداره مادری که شیر دهیش خوب باشه اینجوری میشه من بعضی روزها که شیرم خیلی زیاد میشد حتی از سینم بیرون میزد زیر بغلم هم ورم میکرد طوری که نمیتونستم دستمو تکون بدم انشالله هرچی بچت بزرگتر بشه وشیر بیشتری بخوره درد وورم زیر بغل کم میشه اما کاملا رفع نمیشه 

من بچه سومیم ۵ سالشه اما وقتی نگاه کنم زیر همون بغلم هنوز یکم ورم داره 

نگران نباش

دکتر رفتم میگه چیز خاصی نیست گره های لنفاویه،ولی سه ماهه خوب نشده 

خب انشالله که چیزی نیست

ولی اینو یادت باشه هیچ وقت هر ناراحتی داشتی یه دکتر نرو .دویا سه تا دکتر برو اگه همشون همینه گفتن قبول کن،چون بعضی از دکترامون واقعا سواد ندارن

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
سلام مامان عزیز اصلا نگران نباش من خداروشکر سه تا بچه دارم واز بچه اولم زیر بغلم اینجوری شد ورفتم دک ...

سلام عزیز دلم مرسی که اومدی یخورده دلم اروم گرفت با حرفات ،ولی ناراحتی من اینه بعد شیر دادنم ورمش از بین نمیره ولی اینکه یهو زیر بغلم تیر میکشه شما هم اینطور بودید؟؟

سلام عزیز دلم مرسی که اومدی یخورده دلم اروم گرفت با حرفات ،ولی ناراحتی من اینه بعد شیر دادنم ورمش از ...

سلام عزیزم اره منم همین جوری بودم بعضی اوقات اینقدر درد میگرفت که نمیتونستم دستمو تکون بدم وسفت میشد همین حالاهم که دیگه بچه شیر نمیدم اگر یهو دست شوهرم زیر بغلم بره دردشو حس میکنم 

عزیزم برو خانه بهداشت تا برات کامل توضیح بدن واز نگرانی خلاص بشی

سلام عزیزم اره منم همین جوری بودم بعضی اوقات اینقدر درد میگرفت که نمیتونستم دستمو تکون بدم وسفت میشد ...

والا من خانه بهداشت رفت هیچی نگفت ،گفت چیز خاصی نیست با کمپرس گرم دردتو تسکین بده ،من وقتی زیاد کار میکنم دردم میگیره،دکترم رفتم برام سونو نوشت گفت گره های لنفیه چیز خاصی نیست ،من چون از اول شیردهی اینجوری نشدم ترسیدم چون پسرم ده ماهش بود من اینجور شدم