2733
2734
عنوان

یه ختم یا نذر برای ازدواج خوب

207 بازدید | 16 پست

یه ختم مجرب لطفا معرفی کنید

(لطفا نگید میخای چیکار ازدواج کنی، مرسی، اه)

(خواستگار داشتم ولی باب میلم نبودن اصلا رد کردمشون)

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚

ببحشید اما ازدواجی که با دعا و ختم بخواد درست بشه قطعا با دعا و ختم به طلاق می انجامد

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببحشید اما ازدواجی که با دعا و ختم بخواد درست بشه قطعا با دعا و ختم به طلاق می انجامد

چ حرف مسخره ای چ ربطی داره دعای قرانی بخونه بده مگه

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄
2728

بنده خدا نگفت که دعا میکنم بعد هر کی اومد چشم بسته قبول کنم دعا برا خوشبختی و عاقبت بخیری چه ایرادی داره 

2738
چه ربطی داشت؟ آدم دعا میکنه که طلاق بگیرم خدا؟

خب شاید یکی دیگه دعا کنه به نظرم به جای دعا کرد یه تلاشی بکن برو بیرون دانشگاه مسجد جایی که ببیننت

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

استارتر

اگه واقعا میخوای ازدواج کنی و یه بخت عالی نصیبت شه

اول سعی کن ترک گناه داشته باشی

بعد نماز اول وقت

بعد ایمان قلبی واقعی که بدونی میشه حتما

در اخر چله حق شناس

و هرچی که به دل خودت افتاده انجام بده مطمئن باش به همین زودی بختت باز میشه😍😘

خب شاید یکی دیگه دعا کنه به نظرم به جای دعا کرد یه تلاشی بکن برو بیرون دانشگاه مسجد جایی که ببیننت

منظورم از دعا، دعا نویسی نبودا

خوندن سوره قرآن بود

یکی میشینه از خدا میخاد که من طلاق بگیرم؟ خدا هم به حرفش گوش میکنه؟؟ عجب ..

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
2706