2733
2734

بچه ها من یکم سخت پسندم بیشتر روی سرویس چوبش از این کلبه ایا خوشم اومد قیمتاشم بد نیست ولی متاسفانه ضعیفه یکم احساس میکنم چون بچم پسره ممکنه راحت نابود شه مدل کاناپه ای هم دوست دارم از اونایی که تبدیل میشه ولی گرونه میخوام بدونم شما از کجا و چقدر هزینه کردین برای سرویس چون نمیخوام قینتشم زیاد بشع چون پدر مادرم میگیرن نمیخوام بهشون فشار بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثلاثه گرون ک میگی چقد؟؟

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه
الان این عکسی که گزاشتم و ببین این در میاد ۱۲ تومن

منم سفارش دادم انشالا ۱۵بهمن آمادس. .هشت تومن شد

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه
2738
مدلشو داری گلم ؟ چند ماهته؟ چجوریه برای شما کجا سفارش دهدی؟

عکسه لود نمیشه عزیزم من وسطای هفت ماهم ..ارددبیلم

مرسی عزیزم مدلشو میتونی بگی شبیه این عکسایی که گزاشتم نیست؟

ن عزیزم شبیه اونا نیس

درود بر بانوان عزیز

من یه پیج زدم تا بتونم کسب درآمد کنم
خوشحال میشم از نزدیک با کارهای من آشنا شید
اول راهم و به حمایت شما عزیزان نیاز دارم
آدرس پیج در اینستاگرام
https://www.instagram.com/aza_silk/ 
ازتون خواهش میکنم فالو کنید و به دوستانتون معرفی کنید 

2706