2733
2734
عنوان

گاهی به اینده و بی پولی فک میکنم

184 بازدید | 9 پست

میگم نکنه پولام تموم شه اونوقت باید چکار کنم 🙁 یعنی میتونم کار پیدا کنم . پدرم که به مامانم میگه به این(من)نون نده البته با فحشای بد میگه. اگه مامانم طلاق بگیره میتونه حقوق پدرش بگیره راحت زندگی کنیم ولی اگه بیوفته دنده لج طلاق نده اونموقع پولمون تموم شد چکار کنیم مگه با پول سود بانک میشه زندگی کرد؟البته پدرم یکم پول داره ولی خونه نمیخره با مامانم عین دشمنه و همینطور ماها.میترسم اخرش برم تو کوچه اشغال جمع کنم😑یا بمونم تو خیابون همش فکرای منفی میاد

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بعد تنهایی زندگی کردن و گذروندن یه دوره سخت فهمیدم نمیمیریم فقط قوی میشیم یک ماه پیاده رفتم سرکار و پیاده برگشتم و در روز یه وعده غذا اونم ناهار سرکار خوردم ولی گذشت...

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
2738

مراقب همون پولت باش ،ولخرجی نکن مثل عمل دماغ اینا ،چون خودم ازبی پولی وتنهایی وبی پناهی نزدیک بودکارتن خواب بشم که خدا بهم رحم کرد، خوب درکت میکنم چه افکاری میادتوسرت ونگرانت میکنه ،حق هم داری ،فکرکن هرچی پس اندازت بیشترباشه همونقدرم میتونی لااقل یه اتاق کوچولوهم شده بگیری اگه نیازشدخدای نکرده توخیابون نمونی عزیزم ،دعامیکنم هرچه زودتربامردخوب دوستداشتنی ازدواج کنی خوشبخت بشی تااینهمه دررنج وغصه نباشی خواهرجان 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
مراقب همون پولت باش ،ولخرجی نکن مثل عمل دماغ اینا ،چون خودم ازبی پولی وتنهایی وبی پناهی نزدیک بودکار ...

خیلی ممنون مرسی از حرفات❤❤❤

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت