2737
2739

ملکا قشنگ تره ازملیکا. 

اما بین دو تا اسمت ملیکا 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ملیکا خوشگله

واقعا اینکه میگن فلان اسم قدیمی شده نمیفهمم

اسم مگه قدیم جدید داره؟!

اسم باید قشنگ و بامعنا باشه

اگر قرار بر قدیم جدید باشه باید هممون ۱۰سال یه بار بریم اسم عوض کنیم تا اسممون جدید باشه!

دختر خواهرم ملیکاس

خواهرش محیا

تو مهمی💫به امید موفقیت خونواده27 نفری مون در تاپیک👇🌒بیست و یک شب با من باش🌒 هرگاه از خوبی‌ کسصحبتی به میان آیددیگران سکوت می کنندو هرگاه از بدی کسی حرفی شوداظهار نظرها آغاز می‌گرددو این بزرگ ترین مصیبت است …!!!بعضی ها در زمان های خالی شون با شما صحبت می کنند،بعضی ها زمانشون رو خالی می کنند تا با شما صحبت کنند،“تفاوتش را بفهمیم”باید به مردم اثبات می‌کردمکه چقدر اشتباه فکر می کنندکه وقتی پیر می‌شوند،دیگر عاشق نمیشوند.نمیدانند که وقتی دیگر عاشق نشوند، پیر می‌شوند
2706