2733
2734

؟؟؟

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بلوز شلوار و زیر دکمه ای ...

بچتون متولد چ ماهیه

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
بچتون متولد چ ماهیه

والا سه تا دارم بزرگ شدن متولد مهر شهریور بودن 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2738
استاتر یه سوال بپرسم؟

جان

جلوباز خوبه برا بچه تا زمانیکه کوچیکه پوشیدنس راحته زیر دکمه خوبیش اینه ک پهلو بچه رو گرم میگیره نمی ...

بنظرت برا دختر ۵..۶ ماهه چی بهتره

ببین سرهمی توی خونه که مدام باید بچه رو عوض کرد‌که نمیشه پوشید هم بچه اذیت میشه که مدام دست و پاشو بگیری درآری بپوشی هم خودت

توی خونه بلوز شلوار خیلی استفاده میشه.

از طرفی سرهمی خیلی زودم کوچیک میشه.

تازه بچه نوزاد نمیشه زیاد جایی رفت که بگی واسه جایی رقتن میخرم

من کلا ۲تا سرهمی خریدم.سایزاشون متفاوت بود.ولی باز شاید هرکدوم۳بار پوشیده.چون زایمانمم زمست ن بود کلا بیرون نرفتم.خیلی کم.

ولی بلوز شلوار فکرکنم۷دست سایزای مختلف گرفتم.چون بچه مدام بالا میاره باید عوض کنی.

سرهمي بيخوده، اصلا استفاده نميشه، زير دكمه و بلوز جلو باز كه دكمه ميخوره و شلوار بهتره، من كه سرهمي هاشو استفاده نكردم اصلا

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
2706