2733
2734
عنوان

لباس چی بپوشم مراسم ختم عمه شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2995 بازدید | 33 پست

از،قضا شوهرمم خیلیییی این عمشو دوس داره الان بزنگم بگم چی بپوشم بدون تردید قاطی میکنه...

پدر شوهرم فوت شده میگه عمم شبیه اون بود

وای خدایی قاطی کردم...ن نمیشه پالتو نمیپوشم

یه هودی قهوه ای دارم اون چی اون میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره آدم تا سرش نیاد نمیفهمه   مامان من سه ماه فوت کرده  هرکی تو مجلس هرکاری کرد یا آرایش ی ...

دیدی؟؟؟منم توی مراسم.مامانم همش اینجوری بودم شاید دلیلشم اینه که توی اون شرایط آدم زیاد خساس میشه مثلا یکی از دوستام ابروهاشو.هاشور کرده بود خیلی پررنگ بود همش میگفتم این جرا ارایش کرده اومده چند روز بعد که یه کم حالم بهتر شد برام توضیح داد معذرت خواهی کرد که روز قبلش رفته ارایظگاه تتو کرده اگه میدونسته اینجوری میشه هیچوقت این کارو نمیکرد قانع شدم.حتی گله هم نکردم چون این جیزا واقعا منطقی نیست بابتشون ناراحت بشه آدم اما نمیدونم جرا همش ذهنم دنبال این بود که کی غمش الکیه کی درک نمیکنه

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2731
2738
دیدی؟؟؟منم توی مراسم.مامانم همش اینجوری بودم شاید دلیلشم اینه که توی اون شرایط آدم زیاد خساس میشه مث ...

اره اونم هست ولی ما مثلا دخترعموهام همه نشسته بودن  هیچ کمکی هم نمیکردن  من وخواهرم که نمیتونستیم بلند شیم پیش مهمون ها بودیم   مثلا یکی از دخترعموم تابلو بود موهاش رنگ کرده بود اومده بود

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

رنگ پالتو مهم نیست ، اونجا میخوای در بیاری، لباسی که زیره اون میپوشی مهمه، رسمی شیک و تیره باشه  شال یا روسری تون حتما مشکی باشه، آرایش هم نکن لطفاً، تمیز مرتب باش، اما آرایش نکن

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

منم یه روز زد به سرم  هر چی لباس تیره داشتم انداختم رفت 

الان هم صورتی  کالباسی  کاربنی و. ......

اون سری رفتم یه مانتو مجلسی مشکی بگیرم     هیچی به دلم نبود 

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
اشکال نداره ی تیپ مشکی شیک بزن با آرایش فوق ملیح 

خدایی تو مراسم عزا ارایش بکنه این حرفا چیه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
منم یه روز زد به سرم  هر چی لباس تیره داشتم انداختم رفت  الان هم صورتی  کالباسی &nbs ...

الان منم به این فکر کردم اگر خدایی نکرده مراسم ختم داشتیم من چی بپوشم اصلا رنگ تیره ندارم 😔😔😔

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706