2726
عنوان

آدم لجباز🚩

| مشاهده متن کامل بحث + 923 بازدید | 77 پست
من میگم تو ازدواج انعطاف پذیری یه اصله... چوب خشک زود میشکنه ولی چوب تر وتازه خم میشه ولی از بین نمی ...

من وقتی مجردبودم خونوادم بااین اخلاقم کناراومده بودن،حتی الان هم کنارمیان،ولی شوهرم به لجبازی هام بهانمیده ومنم انعطاف ندارم،چونکه دست خودم نیست،واین باعث شده که همش باخودم بجنگم چونکه همه چیزباب دلم پیش نمیره،خیلی حس بدیه،فک میکنی خودت نیستی،اصلاقابل توصیف نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم آدم لجباز از لجبازی دیگران هم ناراحت میشه؟ 😂

بله بلههههه.شدیدا😁😁

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
2728
چه پارادوکس جذابی👍👍👍😆😆😆

بلی پس چی😅😅

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
من وقتی مجردبودم خونوادم بااین اخلاقم کناراومده بودن،حتی الان هم کنارمیان،ولی شوهرم به لجبازی هام به ...

به نظرم راهش اینه که از همون دلیل لجبازی.. استفاده کنی برای پذیرش نظر درست دیگران! 

یعنی مثلا شما دوست داری به منفعتی برسی یا کار خوب پیش بره! خب اوکی! 

برای یک کار و مسئله هزار راه هست! 

پس برای کسب منفعت حداکثری نظر دیگران رو هم بهش فکر کن! 

و بزرگترین چیزی که فرد با لجبازی از دست میده.. پیشرفت تو کارشه! 

چون خودش نمیدونه که اگه قرار بر لجبازی بود هیچ دانشمندی تحقیقات دانشمند قبلی رو ادامه نمی‌داد و نظرش رو قبول نمی‌کرد و هیچ تیم تحقیقاتی به موفقیت نمی‌رسید! هیچ دارویی کشف نمیشد.. هیچ صنعتی پیشرفت نمی‌کرد! 

هيچ دانش آموزی حرف معلم رو گوش نمی‌کرد و الی آخر... 

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
بلی پس چی😅😅

ببین لجبازا دوست دارن مدیر باشن و همه بهشون به چشم سر تیم نگاه کنن... ولی غافل از اینکه یک مدیر باید منعطف باشه تا همه طیف ها رو بتونه رهبری کنه! 

اگه مدیر یه دنده باشه... کم کم زیر دستانش شروع به نافرمانی میکنن... اگه یه مادر حرف.. حرف خودش باشه! بچه هاش دروغگو بار میان.. شوهرش مخفی کار.. خودش مدام در جنگ و صلحه! 

موفق ترین انسان ها.. انسان هایی منعطف و ملاحظه گر هستن.. که علاوه بر منافع خودشون.. منافع جمع رو هم مد نظر قرار میدن.. 

اگه کسی مثل زن داداشت بهت بگه فلانی الان وقت کمه بیا این غذارو اینجوری آماده کنیم سرعت عمل بره بالا. ...

اره طبق نظر خودم،،،خیلیییییی سخت نظرم عوض میشه

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
اره طبق نظر خودم،،،خیلیییییی سخت نظرم عوض میشه

دوست داری دیگران چه جوری باهات رفتار کنن...؟ جوری که استقلال رأی اونا هم حفظ بشه! 

دوست داری دیگران چه جوری باهات رفتار کنن...؟ جوری که استقلال رأی اونا هم حفظ بشه! 

متاسفانه دوس دارم همه جا حرف،حرف خودم باشه

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂

من لجبازم...خیلیم لجبازم به صورتیکه خودمم عذاب میکشم بدجورم عذاب میکشم...دوتا از عزیزترینام هم طوری لجبازن که زبانزد هستن...۱۸ ساااال جنگ کردیم با مادرم ولی بعدش رابطمونو کم کردیم و یکمم کوتاه اومدیم الان اوکیه...هنوزم لجبازیم ولی رو رابطمون کار کردیم که کمتر با هم اصطحکاک داشته باشیم...یه کسی هم تو زندگیم بود که اونم خیلی لجباز بود و سر همین ۱۰ روزه کات کردیم

2706