2726
عنوان

آدم لجباز🚩

914 بازدید | 77 پست

سلام دوستان 👋👋👋تا حالا تو زندگی تون آدم لجباز بوده؟ 

چه جوری باهاش رفتار کردین و نتیجه ش چی شد؟ 

خودتون لجبازین؟ چرا؟ 

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️

خودم لجبازززززممم.ادمه لجبازم توزندگیم داشتم

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عشقم و خودم جفتمون لجبازیم

ولی خب ب مرور زمان دربرابر هم خلع سلاح شدیم😝

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          

خودم،انقدر لجبازم گاهی میگن دیوونم😂ببین هرچی بیشتربهمون گیر بدین بدتر میشیم،البته من گاهی اگه باهام مهربون حرف بزنن کوتاه میام

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂

اره لجبازم چرا نداره اخلاقمه دیگه ی چی بم بربخوره تا ی مدت کوتاه نمیام تا حساب کار دست طرف بیاد

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

به نظر من لجبازی صفا و صمیمیت رو از بین میبره و باعث انسداد رابطه میشه! 

حالا یه فرد نزدیک از اقوام اینجور باشه... باید چیکار کرد؟ 

که بخواد حرف خودش رو به کرسی بنشونه! 

من که محترمانه و قاطعانه خودم تصمیمم رو اعلام می‌کنم در مقابل چنین شخصی 

من لجبازم،همیشه هرکارکه خودم دلم خاسته کردم،به حرف کسی گوش نمیدم،یه ماه هم رومخم کارکنن بازم نظرم هم ...

چرا لجبازی؟ چی باعث میشه نظر دیگری رو لحاظ نکنی؟ 

اره لجبازم چرا نداره اخلاقمه دیگه ی چی بم بربخوره تا ی مدت کوتاه نمیام تا حساب کار دست طرف بیاد

به نظرت اگه طرف مقابل حرف منطقی بزنه و پیشنهاد خوب بده بازم باید لجبازی کرد؟ 

مثلا چه جوریه رفتارت؟ 

کلا لجبازم.هرکاریو که خودم بخوام میکنم مثلا تو میگی اینکاروکن بصلاحته من کارخودمومیکنم حتی اگه بصلاحم نباشه.خیلی مثالامیشه زد.فراوووننن

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
2706