2726
عنوان

بیاید مسئله مرگ و زندگیه

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم نیازه که شمام کار کنید یه مدت پس اندازی جمع کنید. منطقم میگه که طلاهارو نفروش بذار برای وقتی که بخوای صاحب خونه بشی، برای رهن بفروشی ضرر میکنی چون هر سال رهن گرونتر میشه اما پولت ثابته. توی این مدت پس انداز کردن هم با شوهرت کم کم صحبت کن 

شبى كه ستارگانش را فراموش ميكند..
2728

پدرشوهرومادرشوهرتون درامددارن راسش خیلی سخته اگه ازطرف اوناساپورت میشیدبربدبیرون هزینه هاتون چن برابرمیشه ولی ساپورت نمیشدوتمام‌کمال شماخرجی اونارام میدیدفرقی نداره بیرون باشی یااونجا ی سوال واحدبالابراکی هست؟

وای عزیزم خیلی سخته من مهمونی که میرم خونه مادر شوهرم فقط همونروز حالم رو رواله از فرداش این روسری و لباس آستین دار و بلند اعصابم بهم میزنه دعا دعا میکنم زود برگردیم خونمون

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍

من جای تو بودم کل طلاهامو میفروختم و چند تا وسیله اساسی میخریدم و مستقل میشدم. 

مشکل فقط شوهرته که راضی نمیشه....اگه راضیش کردی شک نکن استقلال بهتره

خودت کم کم میتونی یه کاری جور کنی تو خونه و پول دربیاری

پدر و نادر همسرتون و خودتون اونجا رو بفروشید برید یه خونه کوچیک دوواحده رهن کنین

خونه رو بفروشن برن رهن کنن؟! هیچ آدم عاقلی این کارو نمیکنه😑 دوسال دیگه باپول رهنشون نصف همین خونه رو هم نمیتونن بخرن کلی هم اجاره خونه باید بدن! 

استارترهم باید تو این سالا پس انداز میکرد و لوازم خونه میخرید واسه جدا شدن آماده میشد! بااین وضع و پنجاه تومت نمیشه مستقل شد فعلا باباش اونجا رو اجاره بده یکی دوسالم استارتر همون جو رو تحمل کنه و بسازه و بیشتر پس انداز کنه بعدش از باباش رهن کنن

ولی طلاهاتونفروش پول ارزش نداره الان خوندم بالااونام رهنن ی کاری میشه کرداراونجابریدسال بعدتمدیدنکنیدهمون باپدرشوهرومادرشوهرتون باهم بریدلااقل دیگه خدمات به پسرعموهه نمیدید واللع چه معنی داره مدام براشون غذاببرید

پدرشوهرومادرشوهرتون درامددارن راسش خیلی سخته اگه ازطرف اوناساپورت میشیدبربدبیرون هزینه هاتون چن براب ...

الان همه خرج خوراکمون با اوناس دیگه جدا بشیم که دیگه  نه خونه کلا مال عموی شوهرمه ک پایینو داداه ب داداشش ک پدر شوهرمه و پسرش بالاس

2706