2737
2734
عنوان

بیاید مسئله مرگ و زندگیه

795 بازدید | 64 پست

من پنج سال ازدواج کردم با پسرخالم و تو یه اتاق با پدرشوهر و مادرشوهرم زندگی میکنیم.... تا الان خدا روشکر مشکل خاصی پیش نیومده تنها خواسته ام اینکه من مستقل بشم راحت تو خونه لباس بپوشم و...  اینم بگم طبقه بالا خونمون پسر عموی شوهرم و زن و بچه اش زندگی میکنن که دلیل اصلیم اینه ک بچشون همییییشه پایینه و بابچم دعوا میکنه و اینکه پدرشوهرم میگه هر روز باید هرچی ناهارمون باشه براشون بفرستیم ولی این قضیه کامل دو طرفه نیس و این منو حرص میده حالا بابام ی واحد ب رهن 35 ملیون دست مستاجر داره که میگه بیاید با این مبلغ برا خودتون رهن بشینید ولی شوهرم ب هیچ وجه راضی نمیشه میگه پدر و مادر پیرمو عمرا تنها نمیزارم...  من تو دو راهی گیر کردم از طرفی خودم هم انگار ترسیدم از مستقل شدن و خرجاش شوهرم حقوقش 2 و 500 که هر سه ماه میدن منم وسایل خونه ندارم فقط 50 ملیون پول طلاهام  حالا با این اوصاف بنظرتون چ کنم

چه ربطی داشت ب مرگ و زندگی اونوقت؟!

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چجوری دوام آوردی تا حالا ؟! 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2706