2733
2734
عنوان

وای بیاین😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه😢😢😢

برو عادت کنی تا آخر عمر که نمی تونی تو خونه بمونی من هنوز مجردم نوجوان ام خودم مامانم پول میده میرم سبزی می خرم البته اینجایی که ما هستیم امنیت اش بهتره شهر شما مگه امنیت نداره؟ 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2728
در حد یه دور دور یا پیاده روی اره ولی جاهای دیگه ن😢😢😢

مامان‌من‌هنوز‌هم‌اینطوریه‌‌از‌خیلی‌از‌‌احتیاجاتمون‌محرومیم‌واذیت‌میشیم‌خوش‌به‌حال‌اون‌هایی‌که‌مادرشون‌مثل‌‌یه‌‌‌ماده‌شیر‌پشتشونه‌😭😭

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
برو عادت کنی تا آخر عمر که نمی تونی تو خونه بمونی من هنوز مجردم نوجوان ام خودم مامانم پول میده میرم ...

منم تا ۱۲/۱۳سالگی همه خریدامون چ سوپرمارکت چ نانوایی و سبزی و میوه رو خودم میرفتم

ولی بعدش خانوادم تا دم در خونه هم نمیزاشتن تنها برم ج برسه خرید و همین شد ک اینجوری شد

ن اتفاقا امنیتش خیلی خوبه

2738
منم تا ۱۲/۱۳سالگی همه خریدامون چ سوپرمارکت چ نانوایی و سبزی و میوه رو خودم میرفتم ولی بعدش خانوادم ...

پس اگه امنیت داره برو عادت کنی نمی تونید که گشنه بمونید 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

این مورد دیگه جدید بود ناموسا

ولی ب ترسات غلبه کن..

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          
2706