2726
عنوان

پسرم یه سالشه خیلی بد غذاس

293 بازدید | 45 پست

بهترین سرلاک های خارجی المانی بیسکویت چ میدونم سویق مویق انواع غذای کودک چی بگم دیگه عصاره گوشت مرغ بهترین چیزا رو درست میکنم لب نمیزنه غذای کمکی 6ماهگی تا 8ماهگی هم خوب بود میخورد با چ لذتی یهو از همه چی افتاد فقط چسبیده ب من شیر شیر از 8ماهگی تا الانم ک یک سال. و دو ماهشه وزنش 9ونیم ثابت مونده خیلی نارااحتم میخوام بهش شیرخشک بدم نمیدونم بگیره یا نه چ پیشنهادی دارین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان میان میگن شیرخشک سمه نده🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣اونقدر بیسوار ریخته تو سایت که فکر میکنن شبرخشک سمه، چراشم نمیدوننا فقط میدونن سمه🤣🤣🤣🤣🤣گیر دادن به روغن پالم و تراریخته، حالا بگی پالم چیه نمیدونن....

عزیزم املت بده

فرنی

کاله جوش که بچه های من عاشقشن

سوپ بده

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊

ببخشید میشه من جای پسرت باشم؟😅 من هر وقت پسرم میخواد چیزی نخوره میذارم رو صندلیش قاشقم میدم دستش باهم قاشقو پر میکنیم میذاریم تو دهنش خوشش میاد غذا میخوره اینجوری

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

اصلا بهش زور نگو و به زور غذا نده شیرت کامل سیرش میکنه پسر منم اونجوری بود کم کم شیرتو حذف کن روزا نده تا گرسنش بشه روزایه اول سخته گریه و بی تابی میکنه ولی توجه نکن هی هواسشو پرت کن عادت بده به شیشه شیر و غذا و فرنی و بیسکوییت و اینجور چیزا بعد دیگه خودش میخوره ولی اصلا زورش نکن به اجبار غذانده

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

منم بچه هام خیلی بد غذان باباشونم همین طوره خسته شدم از دستشون انواع اشتها اور هارو دادم باتجویز دکتر ها ولی درست که نشدن بدتر شدن 

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
2706