2733
2734
عنوان

اگه میخوای تیکه بندازی و مسخرم کنی نیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 168 پست
دوستش ی جوری حرف میزد انگار اون بهش گفته همش می‌گفت بهش زنگ بزن شده با ی شماره دیگه زنگ بزن باهاش حر ...

وقتی زده از همه جا بلاکت کرده بازم اونقد بی غیرتی ک میخوای بری منت کشی 

واقعا همینکارو میکنین ک پسرا شاخ میشن😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس به این فکرکن اگه باهاش ازدواج کنی تو زندگی غرورش همه چیو به باد میده اگه واقعا بخواد غرورشو میذار ...

دوستش می‌گفت خیلی ناراحته یکم صبر داشته باش

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
نزدیک یک ماه گذشته

ببین عزیزم کسی که یکیو دوس داشته باشه از همچی میگذره حتی غرورش 

بدترین کارم کرده باشی سعی میکنه ببخشتت ولی از دستت نده

نمیخوام ته دلتو خالی کنم فقط میگم یکم فکر کن و سعی کن واقعیتو قبول کنی

شایدم یکم زمان میخواد که کدورت یا چیزی که باعث دعواتون شده رو فراموش کنه و بیاد باز..❤

#ایرانم💔((🌧️اومدو یادم داد تو💪بیشتره))
2731
آخه خیلی دوسش دارم

زن ها توی دلشون عاطفه زیادی دارن و  این عاطفه زیاد کار دستشون میده و باعث بی قراری و بی صبری میشه مثل مردها باش یه کم سنگ دل کن خودتو  اگر کات کرده و پیام نمیده تو هم مثل اون باش . اینو بدون این عشق ها آبکی هستند تا وقتی کیس جدیدی نداری وابسته و دلبسته به این آقا هستی به محض اینکه کیس جدید  با خلق و خوی متفاوت پیدا کنی مثل آب خوردن از اولی دست میکشی بعد با خودت میگی قبلی هیچ تحفه ایی نبود که اینقدر  خودمو خار و خفیف کردم .

حرف بزرگترهات تو این تاپیک رو گوش بده و آویزه گوشت کن . همه تجربه این دوستی هارو داشتن 

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
یک سال و نیم واسه وابسته شدن زود نیست بخدا

اگه تو یک سال و نیم با کسی دوستی من هفت سال با کسی بودم همیشه فکر می کردم نمیشه کسیو که دوست داری بزاری کنار اما با خودم گفتم اون که تونست پس منم می تونم از زندگیم بندازمش بیرون و یک زندگی بهتر برای خودم بسازم همش که نمیشه بله قربان گو بمونم 

ببخشید ولی شما خیلی ساده ای ،همین الان از رابطه بیا بیرون و دیگه هیچوقت هم بهش زنگ نزن ،رسما خودشو و ...

اون اینجوری نبود فقط ی شب اعصاب نداشت خیلی ناراحت بودم منم پاپیچش شدم اینجوری شد اون قبلا همه کار کرده ک بهم ثابت شده باشه دوسم داره

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪

اون ولت ميكنه و شما انقدرر خودتو خار و ذليل ميكني براش؟

تا كي ميخواي با همين رويه پيش بري؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
ببین همین پسر مغرور که میگی واسه یکی دیگه خودشو میندازه به کوه و بیابون تا طرف رو بدست بیاره ،اگه سن ...

۱۹ سالمه اونم بخاطر من همه کار کرد حتی توی روی خانوادش هم وایساد ی کارایی کرد ک من حاضر نیستم واسه کسی انجام بدم 

یک سال و نیم واسه وابسته شدن زود نیست بخدا

عزیزم نباید کوچیک کنی خونتو التماسش نکن. مرد باید خودشو بکشه برا رسیدن به دختر ن برعکس

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
ببین عزیزم کسی که یکیو دوس داشته باشه از همچی میگذره حتی غرورش  بدترین کارم کرده باشی سعی میکن ...

دوستش می‌گفت خیلی ناراحت بوده می‌گفت خیلی آتیشش تنده تو فقط صبر داشته باش

اون اینجوری نبود فقط ی شب اعصاب نداشت خیلی ناراحت بودم منم پاپیچش شدم اینجوری شد اون قبلا همه کار کر ...

در هر صورت من به شخصه خودمو میگم اگه یکیو خیلی دوست داشته باشم عمرا بلاکش کنم و برم عین خیالمم نباشه ،اگه من اینطوری هم میگم بخاطر خودته عزیزم ،در هر صورت مرد باید پیگیر باشه نه دختر 

میخواست برگرده تا حالا برگشته بود حتی از دلتنگی بمیره هم برنمیگرده خیلی مغروره

این دروغ محضه مردها برای عشقون می جنگند حتی با پدر و مادر و کل خانواده می جنگند تا به عشقشون برسن پس الکی غرور رو بهانه ایی برای منت کشی خودت نکن

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)

یه ماهه ازت سراغ نگرفته از این و اون واسش پیغام پسغام میفرستی؟؟ اون غرور داره ولی شما نه. دوست داشتن باعث نمیشه شما خودت رو خوار و ذلیل کنی. کارت اشتباه بوده. یکم برای خودتون عزت داشته باشین غرور، احترام به خود و... 

زن ها توی دلشون عاطفه زیادی دارن و  این عاطفه زیاد کار دستشون میده و باعث بی قراری و بی صبری می ...

اصلا نمیتونم ب بودن هیچکس جای اون فکر کردم ی نفر میخواست باهام باشه من بخاطر اینکه با عشقم بودم بهش گفتم من عشق دارم نمی‌خوام با کسی دیگه باشم حالا فهمیده ک کات کردیم بیخیال نمیشه حتی یارو مهندس هست ماشین خارجی داره و اینا ولی عشقم هیچی نداشت ولی نمیتونم ی درصد اونو جای عشقم بذارم

2706