2737
2734
عنوان

به نظرتون دلیلش چیه؟

65 بازدید | 12 پست

سلام مامانا،جاریم حاملس،۱۵ هفتشه،از اول حاملگی خیلی شکمش و کمرش همیشه درد میکرد الان پنج روزه که میگه حرکت یا نبضشو حس نمیکنه و تو بهداشتم هرچقدر صدا قلبشو گوش کردن نشنیدن.معرفی کرده به دکترش،دکترم وقت نداده برا فردا داده.میگه انگار حس میکنم ازم آب میاد منم گفتم شاید نشتی داره کیسه آبش،الان علتش چیه ؟یعنی بچش مرده؟یا چون آب دورش کم شده واس همین حرکت نمیکنه؟شوهرشم خیلی بی خیاله،یکن راهنمایی کنین بنده خدارو و اینکه بازم شکم و کمرش درد میکنه،

اگه کیسه ابش به کم ابی افتاده باشه زیاد ابمیوه بخوره اخه صدای قلب بچرو نشیدن ک خیلی خطرناک چون اگه بچه هم اتفاقی براش افتاده باشه باید زودی بیارنش بیرون تو دستگاه بزارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من این مشکل کم شدن آبو داشتم بچم تکون نمی‌خورد شبش متوجه شدم فردا عصر بهم وقت داد دکترم ولی رفتم سونو نبض داشت فقط نوار قلبش یخورده مشکل داشت

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خیلی استرس داشتم 8 هفته تو زایشگاه بستری بودم که کنترل کنن نرمالش 15 بود مال من به 3 رسید ولی خداروشکر بچم سالم بدنیا اومد

به نظرم باید بره یه جای درست نوار قلب بگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
من خیلی استرس داشتم 8 هفته تو زایشگاه بستری بودم که کنترل کنن نرمالش 15 بود مال من به 3 رسید ولی خدا ...

یعنی  خدای نکرده اتفاقی نیفتاده؟بچش چیزیش نشده؟چون میگه اصلا نبض نزد 

یعنی  خدای نکرده اتفاقی نیفتاده؟بچش چیزیش نشده؟چون میگه اصلا نبض نزد

ببین این دستگاهای ساده بعضیا اصلا خوب کار نمیکنن منم بعضی جاها میرفتم انقد خش خش میکرد که صدایی نمیشنیدم ببین هرچه زودتر بره بهتره دکتر من می‌گفت خیلی خوبه که زود متوجه شدی وگرنه معلوم نبود چی میشد

الان که ماماها اکثرا مطب دارن همیشه هستن چه روزای تعطیل چه عادی بره پیشش.ن نوار قلب بگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به نظرم بیشتر احتیاط کنید مایعات زیاد بهش بدین بخوره سیبو آب بگیرین آب سیب خیلی خوبه مال من به 3 رسید انقد آبمیوه طبیعی و شیر و دلستر مالت خوردم رسید به هفت البته مرتب هر 6 ساعت سرم میزدن بهم خیلی سخت گذشت ولی ارزششو داشت خداروشکر

1
5
10
15
20
25
30
35
40