2733
2734
عنوان

پدرشوهرم بهم گفت کی به خواهرشوهرات میگی حامله ای😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 45 پست
اره منم بودم ناراحت میشدم کهندونم بچه برادرم سه ماهه تو دل مامانشه و بهم نمیگن !! حالا دور جون اگه س ...

اره زبونشون خیلی بده 

چون عروس خاله شوهرم ک سقط کرد برگشتن گفتن عرضه نگه داشتن بچرو نداشته

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحتیت بی مورده 

والا😑😑انگار اگ بدونن چ گلی میتونن ب سر زنداداششون بزن!،

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
اره زبونشون خیلی بده  چون عروس خاله شوهرم ک سقط کرد برگشتن گفتن عرضه نگه داشتن بچرو نداشته

نباید میزاشتی پدرشوهرت اینا بفهمن .چرا انقدر ساده ای تو 

دعا کن ویزام بیاد بعد من یک عمر دعات میکنم ☺
2731
اره منم بودم ناراحت میشدم کهندونم بچه برادرم سه ماهه تو دل مامانشه و بهم نمیگن !! حالا دور جون اگه س ...

به نظرم بچه خودشونو هر موقع دلشون بخواد میتونن  بگن .کلا به نظرم چیزی ک ب ما ضرر نزنن پس ب ما ربطی نداره عزیزم 

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2738
نباید میزاشتی پدرشوهرت اینا بفهمن .چرا انقدر ساده ای تو 

طبقمون جای همه خونه مامانم بخاطر سخت ویاری موندم ک فهمیدن حاملم...اصلا برام مهم نیس ک دیگ وونا بفهمن یا نه

حتی تولد بچمو هم تبریک نگفتن یکیشون اصلا تاحالا حتی بچمو بغل هم نکرده انقد افاده ای و بی عاطفن

والا😑😑انگار اگ بدونن چ گلی میتونن ب سر زنداداششون بزن!،

شخصی ترین مسئله زن و شوهر ب بقیه چ ربطی داره اخه 😐ادم دوس داره حاملگیشو نگه ب بقیه چه ؟من خودم تا 6ماهگی نگفتم 

دعا کن ویزام بیاد بعد من یک عمر دعات میکنم ☺
نه بابا برا برادرزادشون اینو نمیگن ! بچه برادرشونه هاااا

چرا میگن...وقتی گفتن نکنه ناقص بوده بچت ک به ما دیر گفتی تازه ۳ ماهگی ک دیر نیس

مادرشوهر من نهایت سعیشو میکرد مخفی کنه پدرشوهرم نفهمه از نظرش خیلی عیبه اینجورچیزا رو مردا نباید بفهمن😑 ولی خودم بعد اولین سونو و تایید دکتر که بارداریه و ساکشو دید به خواهرشوهرم اینا گفتم

تاخیر؟؟؟؟ببخشید میخوای شب اقدام هم خبرتون کنن ؟ 

😂😂😂😂😂😂

2706