2726

از جمعه تا حالا که از خونه مادرشوهرم اومدم اعصابم داغونه از رفتاراشون دیگه داره حالم بهم میخوره دوتا جاریام هر دو تازه بچه دارشدن از اول تا آخر تو اتاق بودن یا داشتن بچه شیر میدادن یا پوشک عوض میکردن گاهی میومدنوبیرون دوباره میرفتن منم تنهایی نشسته بودن رو مبل شوهرم با داداشاش هی میرفتن بیرون مادرشوهرم هم باهام حسابی تو باد و بغ بود و یه بارم بهم توپید الکی منم حوصلم سر رفت رفتم تو اتاق پیششون نشستم یکی از جاریام که با من اصلا خوب نیست خوشش نیومد در مورد بچه حرف میزدن و اسم یه شربت واسه دلدرد بچه من گفتم چی بود اسم شربته این جاریم گفت همچین میپرسی اسمش چی بود انگار یا خودت حامله ای یا خواهرت ! خیلی ناراحت شدم کلا احساس میکردم اونجا اضافه ام دخترمم نمیومد بریم میخواست با بچه ها بازی کنه تا آخر شب اسیر بودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب گریه کن 

مگه گریه بده؟ من وقتی گریه میکنم و خالی میشم انگار یک باری از رو سینم برداشته شده

انگار راحتر نفس میکشم

ولی جدی نگیر بگذر❤❤

اندر دل من درون و بیرون همه اوست❤اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست❤
2728

چ حس بدی 😣

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

اگه حالت بدمیشه زیادنرو سعی کن قلق مادرشوهرتوبدست بیاری نه به خاطراینکه ضعیفی وازروی اجباره به خاطرارامش خودت همسرت وبچت ورضای خدا..اگرم خواستی پیش شوهرت دردودل کنی اول بگومن که مادرودوس دارم یاجاریمودوس دارم جرااین رفتارومیکنن

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁

من جای توبودم اصلانمیرفتم پیششون،باکلاس مینشستم باگوشیم زنگ میزدم مامانی خواهری کسی میخندیدموقربون صدقه میرفتم

میدونم جوسنگینیه بری جمعی که دوسه نفرباهات مشکل دارن،نبایدمیرفتی وقتی احساس بدی داری،شوهرت که باداداشاش سرگرم میشه خب تنهایی بره وقتی هوای زنشوتوجمع نداره😏

بیکاری به خاطر این چیزها غصه میخوری. منم خواهرشوهرم طبقه ی بالای مادرشوهرم میشینه. هر وقت شوهرم میره اونجا بد منو به شوهرم میگه شوهرم که بهم گفت اولش یه کم حرص خوردم بعد گفتم به درک برای چی حرص بخورم و خودمو پیر کنم. تازه خوشحالم شدم که از من لجش گرفته و چغولی منو به شوهرم کرده. الان نمیتونم توضیح بدم ولی به خدا فقط خیلی با احترام حرفمو بهش زدم  که اینقدر برام قیافه نگیره بعد به شوهرم گفته بود زنت زخم زبون زده.

بگو چه ربطی داره که من حامله ام یا ننت ؟زورت میاد حرف بزنی دهنتو بدوز

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2706