2737
2734
عنوان

خانومهای متاهل ترسهاتون از ازدواج در دوران مجردی چی بود!!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 99 پست
نه عزیزم فقط دلیلش این نبود...برادرش مدام می‌گفت زود عقد کنید من می‌خوام برم قرنطینه امتحان، یا من ز ...

عزیزم تالار مالار ببخیال 

فقط لباس و اتلیه و ارایشگاه برو 

تالار برا بقیه است اصلا خاطره ای برای تو نمی مونه 

و ارایشگاه و اتلیه و لباس فقط برای توست 

تجملات ازدواج کم کن عزیزم 

راستی چرا به صرف غذا رفتیداونجا؟

آهان پس دلایل زیاد بوده و حق داشتین

زورم میگیره که خواستگارم گفت خانواده ام خواستن صمیمی برخورد کنن..

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پاشو دراز کرد بدون عذرخواهی و با گوشیش بازی میکرد..متاهل هم بود و مادر یه بچه سه ساله..

خیلی بی فرهنگ بوده ، خداروشکر کن وارد همچین خونواده ای نشدی ، چون اگه از نظر بقیه افراد خونواده این کار زشت بود بهش تذکر میدادن اگه کسی چیزی نگفت یعنی اونام به حال و روز همین خانم هستن

من شاغلم...البته دبیر غیرانتفاعی...به خودم میگم هرساله کلی دانش آموز آموزش میدم اما یه بچه ندارم دلخ ...

منم خیلی وقت ها بچه های دو سه ساله، دلم رو می لرزونن...

خیلی سخت می توونم گاهی جلوی گریه ام رو بگیرم

2738
عزیزم تالار مالار ببخیال  فقط لباس و اتلیه و ارایشگاه برو  تالار برا بقیه است اصلا خاطره ...

عزیزم ما اصلا بخاطر کرونا پدرم گفتن تالار نمی‌خوایم اما برادرش مدام تکرار می‌کرد...پدرم گفت این برادرش انگار همه کاره هست.چون مسافتمون سه ساعت بود برای ناهار رسیدیم چون قبلش رفتیم تحقیق..خودشون برای ناهار اصرار کردن.

عزیزم ی درصدم شک نکن کار بدی کردی ، اینایی که اولش با احترام برخورد میکنن بعدا مشخص میشه که چه بی فر ...

پدرم حرف شما رو زد اما خواستگارم گفت پدرت باید به ما فرصت دیگه ای میداد.

منم خیلی وقت ها بچه های دو سه ساله، دلم رو می لرزونن... خیلی سخت می توونم گاهی جلوی گریه ام رو بگیر ...

میفهمم چی میگی..درکت میکنم.

2706