2737
2734
عنوان

بفرمایید نذری

208 بازدید | 22 پست

سلام دوستای گلم تو این روزه بزرگ میخام واستون نادعلی بخونم تا خدا مراد دله همه را بده وحاجت منه حقیرم برآورده کنه اگه قابل دونستید بگید تا براتون بخونم ایشاله خدا به حق صاحب این روز گره مشکلات همه را باز کنه ایشاله هرجای این کره خاکی بیماری هست خدا شفاش بده والهی خدا امیدتون را ناامید نکنه 🙏🙏🙏🙏🌷🌷🌷🌷🌷

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

سلام عزیزم قبول باشه اسمم سمیه هست برای ازدواجم با کسی که دوسش دارم لطفا بخون 

مرسی 

منم براتون 100 صلوات می فرستم 

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام عزیزم قبول باشه اسمم سمیه هست برای ازدواجم با کسی که دوسش دارم لطفا بخون  مرسی  منم ...

ممنون گلم چشم

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
برای سلامتی مادر من، چهار شنبه عمل قلب داره، منم براتون 100 صلوات می فرستم که  حاجت روا بشین&nb ...

ایشاله که به سلامتی انجام بشه چشم عزیزم 

2706