2733
2734

من وقتی پنج سالم بود بابام فوت کرد و الان ۱۶ ساله که فوت شده امروز سالگردشه من خییییلی بابامو دوست داشتم خیلی زیاد  همییشه براش خیرات میدم دعا میکنم نماز میخونم براش هر پنج شنبه جمعه بفکرشم با اینکه بچه آخرم اما خواهر برادرای دیگم اصلا توجه ندارن بابام  خیلی میاد به خوابشون  اما به خواب  من اصلا نیومده خواهرام داداشام میگن چون مارو خیلی دوست داره میاد به خوابمون تورو دوست نداره 😭

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه

الکی میگن

میدونی چیه چون تو خاطره چندانی از بابات نداری اینجوریه و خوابشو نمیبینی

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭😭😭😭😭

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728

خدا رحمتشون کنه گلم

اصلا ربطی نداره

من خواهرم برای مادرم همه کار کرد، پرستارش بود سالها اما بعد از فوتش به خواب خواهرم تا یک سال نیومد ولی من هر شب میدیدم

من کاری برای مامانم نکرد💔

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

وا 😳 چه ربطی داره،

خدا بیامرزه پدرتونو

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

اولا که روحشون شاد

دوما کی گفته باباتون شما رو دوس نداره!!؟ بعید میدونم باباها بین بچشون فرق بزارن اخه تو 5 سالت بود وقدی بابات فوت کرده باهات پدر کشتگی نداشته که دوست نداشته باشه یا... چون 5 سالت بود صورت بابات زیاد مشخص نیس برات

[-چی از قلبِ آدمی ك هی میشکنه ولی بازم میتپه قوی تره!؟🖤🥂✨-]
2738
از ماهیت خوابشون هم بهت میگین از کجا میدونی شاید بابات با اخم تو خواب اونا بره ، یا چیزی ازشون میخوا ...

اره موافقم ضمنن اسی وقتی باباش فوت شد فقد 5 سالش بود زیاد که خاطره نداشته با باباش یا اینکه دقیق نمیتونه صورت باباشو تجسم کنه

[-چی از قلبِ آدمی ك هی میشکنه ولی بازم میتپه قوی تره!؟🖤🥂✨-]

الان خواهرم دیروز خوابشو دیده با چه قیافه ای داره بهم تغریف میکنه منم با کلی خنده خوشحالی گفتم خیره ان شاءالله بعد هی شوهرش میگه چرا تو اصلا خوابشو نمیبینی گفتم قسمت نیست 

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه

چه حرف مسخره ای میزنن 🙄😐

شاید خواب اونا زاییده تخیل خودشون باشه و اون خواب صادقانه که میگن مرده میاد به خواب ادم نیست .مرده بنده خدا هم بیکار نیست راه به راه بهشتو ول کنه بیادبه خواب اونا 😉 به این چیزا فکر نکنید روحشون شاد باشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

شاید اونها الکی میگن خواب باباتو میبینن فهمیدن خیلی باباتو دوست داشتی حتما دیگه باباتم تو خیلی دوست داشته برای که اذیتت کنن اینجوری میگن تو هم الکی یه روز بگو خواب بابامو دیدم 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
الان خواهرم دیروز خوابشو دیده با چه قیافه ای داره بهم تغریف میکنه منم با کلی خنده خوشحالی گفتم خیره ...

به خاطر اینه که خیرات براش نمیکنن نگرانه ازشون میاد به خابشون  من مادر بزرگم میومد به خابم خیرات میکنم براش دیگه نمیاد به خوابم 

خدایا شکرت به خاطر همه چیز 🙏🙏🙏