2726
عنوان

طلاق مامانم

280 بازدید | 17 پست

مامانم یه بار طلاق گرفت رجوع کرد . من و مامان بزرگم و خالم بهش گفتیم نکن. ولی گوش نکرد

البته اون موقعی که منو باردار بود بهش اون موقع هم خیانت میکرد. بعد اینکه سال ۹۵ به مامانHpv داد و مریض شد 

فقط بیست میلیون پول درمان مامانم شد که خودش داد 

مامانم وکیله .

حالا میخواد جدا شه دوباره . چون اینکه بابام تازه فهمیدیم مواد میکشه همه اینا رو بزاریم کنار خیلی بد دهنه تازه به دوران رسیده اس اصن به منو مامانم اهمیت نمیده یکم خرج نمیکنه برامون بعد شوهرای فامیل ۵ تومن فقط داده بودن پول عطر برای زناشون کارتاشون دست زناشونه

دیشبم دعوا شد کلی .

صبح دیروز بابام شونه اشو گم کرده بود داد زد شونه ی من کجاست بگردید پیدا کنید اصن ماهم دست نزده بودیم . بعد فامیلامون باهامون اومده بودن مسافرت ماهم تو هتل بودیم اینم داد میزد که فامیلای مامانم بشنون ابروش بره 

بعد مامانم گرفتی سیلی زد اونم سیلی زد مامانم چنگش انداخت

بعد مامانمو از تخت انداخت پایین نزدیک بود سرش بخوره تخت . مامانم خیلی زن پاکدامنیه به مامانم گف شهر نویی 

مامانت تو رو تو شهرنو به دنیا اورده .بعد من گرفتم زدمش گلومو گرفت گفت یکاری نکن جنازتو ببندم

تو فرودگاه مامانمو اذیت کرد مامانم جیغ زد آبروشو برد منم داد زدم حراست اومد بابامو برد حالا  الانم من نمیدونم چه غلطی کنم مامانم حرص نخوره 

اشتباه محض رجوع هست 

خودش هم وکیله و میدونه 

هیچی طلاق بگیره لطفا سه طلاقه هم بکنید مه دوباره برنگرده 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای چقد فضای خونتون متشنجه 🙁⁦☹️⁩

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

چ شیرتوشری خدا رحم کنه  

ازخدا برای دلتون ارامش وصبوری میخواهم برای اروم شدن  وحل مشکلتوصلوات فرستادم💚

درســـت همــون لحـظہ ڪہ نا امیــــدے     یـــکے صـدات میڪنـہ ومیگہ:                                  بـــــاراخرت باشہ کـہ فکــرکنـے هیشکیونداری   من ازاین بالـاهوا تودارمـ☝                                          ✨دوســت دار تــــ💗ـو آفـــریدگــارت✨

رجوع یعنی چی؟

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
یعنی طلاقو باطل کنه 

کاش این کارو نمیکرد

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
خانوادگی مثل همید 😐 چقدر دعوایی ! چقدر جیغ و داد ! مامان بابای منم جدا شدن نه انقدر دعوا داشتن نه ...

گاهی باید جیغ زد فریاد کشید تا شاهد پیدا بشه و بتونی استشهادیه محلی تنظیم کنی . زنانی که در خفا کتک می خورن و توهین و تهدید میشن هیچ مدرکی برای اثبات حرف هاشون  ندارن

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
گاهی باید جیغ زد فریاد کشید تا شاهد پیدا بشه و بتونی استشهادیه محلی تنظیم کنی . زنانی که در خفا کتک ...

خانمه وکیله 

خودش خواسته برگشته 

اگه شوهرش میزنه اینم میزنه 

دخترشم پا میشه باباهه رو میزنه 🙄

تو خفا کتک نمیخورن که ... 

والا من بیشتر دلم برای پدرشون سوخت 🤷

مامان بابای من دوسال باهم حرف نزدن و قهر بودن الانم ۱۰ ساله جدا شدن اما همه جلسه های مدرسه و ... رو باهم میومدن هیچوقتم از این کارا نکردن  🥴 خیلی عاقلانه دیدن تفاهم ندارن رفتن طلاق گرفتن جیغ و داد و کتک و دعوا نداشتن 

خانمه وکیله  خودش خواسته برگشته  اگه شوهرش میزنه اینم میزنه  دخترشم پا میشه باباهه ...

پدر من یه آدم بد دهن هرزه اس

آبروی مامانمو برده من ۱۶ سالمه نصف بچگیم با دعوای اینا گذشت الان دیگه من آبرو مابرو حالیم نی ‌این خیلی منو مادرمو کتک زده من نصف زندگیمو نگفتم میگی حق با پدره برو تایپیک خیانت بابامو بخون

2706