2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کاری که رویایی شفاف میکنه اینه که دیدی چه خواب های میبینی عجیب غریب خوب در دنیایی خواب در اصل در دنیایی مغز هستی دنیایی مغز هم بودن قانونه هرچیزی که بتونی تجسم کنی رو اونجا میتونی نگاه کنی بهش حالا تو در دنیایی خواب در اصل در دنیایی بی قانون مغزی خوب مساله اینه که اگر موقع خواب فهمی بیداری باعث میشه بتونی خواب ات رو کنترول کنی مثل بیداری بتونی راه بری و بفهمی کجا هستی و چیکار داری میکنی اما فرقی که داره اینه که دز خواب هست پس هیچ قانونی نیست حتی میتونی پرواز کنی  انسان های مختلف رو جلوی خودت بیاری در اصل هرچی که بشه تجسم اش گرد میشه اونجا اون رو بدست آورد با این دوره 

درخواست دوستی از هر جنسیتی   (ممنوع)

این یه دوره چند ماهه هست که اول باید ناخوآگاه ات رو کاملا تغذیه کنی بعد اینطوری در خواب کنترول پیدا میکنی این دوره به سه روش میشه یاد گرفت مطالب رایگان ۳۰۰تومن پول یا ۳ ملیون که پک سه ملیونیش از همه بهتره 

اخه قبلا هم ديدم خوابشو

خب همیشه ک اجازه ندارن 😐ی دعایی تو مفاتیح خونده بودم برای خواب دیدن مردگان ولی خب میگن تقوای شدید لازمه 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

تا حالا دیدی تو خواب بفهمی خوابی دقیقا با این دوره باعث میشه همیشه هر وقت خواب دیدی بفهمی خوابی و کنترول زیادی رو خواب ات بتونی داشته باشی که اون جوری که میخوای بگذرانیش مثلا بخوای پرواز کنی 

2706