2726
عنوان

جفت بودن ستاره ها

218 بازدید | 27 پست

جفت بودن ستاره ها حقیقت داره؟ تاحالا شنیدن دونفر ستاره هاشون جفت نبوده ولی ازدواج کردن و خوشبخت شدن؟ 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه موقعیت خوب ازدواج به خاطر این چرندیات خراب نمی کنم!!!

منم یه نفرو دوس دارم ولی امروز یه فالگیر بهم گفت ستاره هاتون جفت نیس خوشبخت نمیشی 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
این به من ثابت شدکه حقیقت نداره

جدی؟ دیدی تاحالا موردی رو

ول کن این خیال بافی هارو...

ذهنم کلا بهم ریخته میگه فقط به خاطر اسمتون ستارتون جفت نیس یکیتون اسم عوض کنه 

ستاره کجا بود خواهر سرنوشتت رو به این چیزا ربط نده فالگیر کیه؟ اونم یه بنده خدا. اگه انقدر همه چی رو می دونست خودش یه‌زندگی متفاوت تری داشت قطعا. تو همه چی فقط خیر و خوبی از خدا بخواه و به خودش توکل کن

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
منم یه نفرو دوس دارم ولی امروز یه فالگیر بهم گفت ستاره هاتون جفت نیس خوشبخت نمیشی 

اصلا به خاطر این چیزها پیش فالگیر نرو!!  اون طرف یه حرفی می زنه تا یه پولی بگیره!! 

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
ستاره کجا بود خواهر سرنوشتت رو به این چیزا ربط نده فالگیر کیه؟ اونم یه بنده خدا. اگه انقدر همه چی رو ...

بخدا از صبح حالمو خراب کرده بااین حرفش ☹️

اصلا به خاطر این چیزها پیش فالگیر نرو!!  اون طرف یه حرفی می زنه تا یه پولی بگیره!!

بی پول واسم گرفت تازه گفت اگه دعا هم بهت بدم بازم فایده نداره 

بله..دیدم که ستاره ها جفت بودولی ازهم جداشدن وبلعکس جفت نبود خوشبخت شدن..کلا این جور چیزا حقیقت ندار ...

ممنون عزیزم خیالم راحت شد 😁 

2706