2733
2734

۶ ۷ ماهه اقدامم امسال

یکساله و نیمه کلا اقدامم (یه سقط داشتم پارسال )

هیچ وقت درد یا گرفتگی تخمدان. یا درد شبیه قبل پریود شدن نداشتم

۳_۴ ماه گذشته این دردا شروع شده از روزای تخمک گذاری تا چند روز قبل موعد متغیر درد میگیره هر ماه

بازم تاکید میکنم قبلا اینجور نمیشدم ، فقط این ۳_۴ ماه اخر اقدام اینطور شدم

روز ۱۱ قاعدگی همیشه امپول آزادسازی میزنم دوتا با هم

حتی ۱۰_۱۲ روز بعد زدن امپول هم این درد میاد

واسه چیه آخه😭

چون بعد روزای تخمک گذاری یا قبلش هم میاد این درد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب تخمک گذاری درد داره، اگر بدن سالم باشه، من ماهی که اینطوری بودم باردار شدم

آخه قبل تخمک گذاری درد میاد گاهی

یا مثلا یک هفته از زدن آمپولام گذشته 

بازم درد میاد

2731
آخه قبل تخمک گذاری درد میاد گاهی یا مثلا یک هفته از زدن آمپولام گذشته  بازم درد میاد

من از سال 95 اقدام بودم، دو ماه پیش باردار شدم، در حالی که فقط متفورمین و ویتامین مصرف میکردم و هیچ قرص و آمپولی اون ماه استفاده نکردم، ولی یه مدت یه سری کارهای طب سنتی رو انجام میدادم

تنبلی تخمدان داشتی؟ فولیکول و آندومترت چند بود؟

تنبلی داشتم، لبنیات و سردیجات و گوشت مرغ و گاو و روغن های کارخونه ای رو حذف کردم، شیرینی و شکلات و بستنی رو حذف کردم

1هر شب زیر شکمم رو روغن سیاهدونه میزدم میبستم

تو خونه جوراب و پاپوش میپوشیدم که پاهام گرم باشه

هر شب 7 تا اجیر خشک میخوردم

تو هفته سه روز آب هویج میخوردم

تنبلی داشتم، لبنیات و سردیجات و گوشت مرغ و گاو و روغن های کارخونه ای رو حذف کردم، شیرینی و شکلات و ب ...

چ خوب

من گرمیجات و روغن سیاه دانه و شکممو بستن

رو‌ روزای پریود تا قبل اقدام انجام میدم

میگن گرمی تو‌روزای اقدام خوب نیست واسه خانم

2738
چ خوب من گرمیجات و روغن سیاه دانه و شکممو بستن رو‌ روزای پریود تا قبل اقدام انجام میدم میگن گرمی ...

عزیزم بیشتر غذاها سردی هست، فقط از روز اول تا 14 دوره دو سین بخور، از امکانش هست یکماه ورزش و رژیم بگیر، بعد اقدام کن

عزیزم بیشتر غذاها سردی هست، فقط از روز اول تا 14 دوره دو سین بخور، از امکانش هست یکماه ورزش و رژیم ب ...

آره دوسین هم میخوردم

دوس دارم پیاده روی انجام بدم عمش تنبلیم میاد

میدونم خیلی موثره

سلام.ببخشیددردتخمدان ازچی بود؟من الان روزاول پریدم.ولی تخمدانم خیلی دردمیکنه.۶ماه هم هست که تواقدامم.ممنون میشم راهنماییم کنی

خدایابه عظمت و بزرگیت مواظب نی نی ام باش و به سلامت بیادپیشمون.🥰برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستین.🙏🙏