2410
2553
عنوان

پرش دست و پا کودک در خواب

249 بازدید | 15 پست

سلام دیروز واکسن ۱۸ ماهگی پسرمو زدم از دیروز تا حالا اصن نمیتونه پاشو تکون بده تبم داره حالا امروز ک میخوابونمش همین ک خوابش میبره دست و پاش تو خواب میپره چن بار اینجوری شده و باعث میشه از خواب بیدار بشه خیلی نگرانم تو رو خدا کسی تجربه داره بگه بخاطر چیه؟؟ میترسم خدای نکرده زبونم لال تشنج باشه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پسرمن دوشنبه هفته پیش واکسن 18 ماهگی زد دوروزم تب داشت همینجورم ازخواب میپریدمول پسرشمانگران نباش طبیعی روزاول اصلا راه نرفت حوله سردگذاشتم براش روزدوم حوله گرم گذاشتم سریع راه افتاد

2714

عزیزم من اینجوری شده بودم یه جور تشنج هستش

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
پسرمن دوشنبه هفته پیش واکسن 18 ماهگی زد دوروزم تب داشت همینجورم ازخواب میپریدمول پسرشمانگران نباش طب ...

مرسی عزیزم یکم آروم شدم..چجوری حوله گذاشتی من اصن نزدیکش میشم جیغ میکشه نمیزاره بهش دست بزنم

مرسی عزیزم یکم آروم شدم..چجوری حوله گذاشتی من اصن نزدیکش میشم جیغ میکشه نمیزاره بهش دست بزنم

حوله کوچیکی میذاشتم داخل فریزرهریکساعت میذاشتم روپاش روز دومم حوله روبخاری میذاشتم نمیذاشتم خیلی داغ بشه ملایم

2706