2737
2734
عنوان

کسی هست خودش وسط زندگیش مردد باشه ولی دلشم بچه بخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 53 پست
یعنی با شوهرت مشکل داری یا خودت نمی خوای؟

خودم میخوام ولی منو شوهرم درک متقابل از هم نداریم تو جمع خوبیم خونه هم اکثرا خوبیم ولی اخلاقایی داره شوهرم مرددم واسه بچه داشتن میترسم اگه خدای نکرده بعدا کار به جدایی بکشه بخواد با بچه اذیتم کنه و بچه رو بهم نده. از خانوادشم میترسم بدجنسی کنن بخوان اذیت کنن😟

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حرف بقیه بچه آوردن مزخرف ترین کار هست

همه اونایی که تو شرایط بد میگن بچه بیار وقتی دنیا اومد نه یک قرون پول میدنت نه بچتو نگه میدارن نه کارات رو میرسن نه هیچی.

بلکه وقتی بچه بخاطر تنش والدین دچار مشکلات عصبی شد متهمت می کنن که نمیتونستی تربیت کنی نمیاوردی

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2731

۹۰ درصد نی نی سایت همینطورن که گفتی!!!!

خواهشا شما نکن وقتی شرایط نداری

خودخواهی نکنید و یه موجود بیگناه بدبخت

ممنونم ازت

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
خودم میخوام ولی منو شوهرم درک متقابل از هم نداریم تو جمع خوبیم خونه هم اکثرا خوبیم ولی اخلاقایی داره ...

واقعا وقتی بچه میاد همگی چند درصد بدتر می شند چون حس می کنند عروس چاره ای دیگه نداره و مجبوره زندگی کنه!!

من خانواده شوهرم قبل بچه کاریمون نداشتن ولی از وقتی بچه امد مثل هیولا شده بودند هر روز مجبورمون می کردند بریم اونجا تا نوه شون ببینند!  هر روز سر بچه داری من تیکه و گوشه کنار بارم می کردن!!  شوهرمم بعد بچه انگار یه دستاوردی به این دنیا آورده بود که خانواده اش بهش افتخار کنند و بقیه عمر مزخرفشون با این بچه کوچولو سرگرم بشند!!!  

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
من مجردم. عاشق بچه ام. ی خاستگار دارم که خیلی دوستم داره و هرچند وقتی ازم خاستگاری میکنن و فعلا خاست ...

چند سالته؟

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2738
الان حالت خوبه؟ 

بله خوبم چون مستقلم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
به حرف بقیه بچه آوردن مزخرف ترین کار هست همه اونایی که تو شرایط بد میگن بچه بیار وقتی دنیا اومد نه ...

دقیقا!!👍👍👍👍👍

من مادرشوهرم هفته ای چند روز می امدن بچم می بردند خونشون تا نوه اشون ببینند و اگه نمی زاشتیم کلی جنگ و مرافعه داشتیم!!  بعد برام یه کاری پیدا شد نزدیک خانه مادرشوهرم که برم سر کار. 

گفتم اگه بخوام برم سر کار بچه رو چی کار کنم؟ راحت برگشت گفت بچه رو بزار خونه مادرت و برو سر کار!!!

یعنی اگه بدونند این که بچه ام خونشون باشه یه کمکی به من هست  قبول نمی کنند!!! 

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
عزیزم منم کپی خودتم

😔خیلی سخته اینجور بلاتکلیفی 

اصلا نمیدونم با خودم چند چندم 

حس تایپ کردن مسائلم با همسرم و ندارم البته تو چندتا تایپک به چندم رد اشاره کردم دلم میخواد یکی بگه چی کار کنم 😑

من❤ دلم بچه میخواد ولی سرگردانم نمیدونم تهش چی میشه..

من کنار همه این حس های عجیب حس گناهم دارم حس میکنم دارم بدترین کار دنیا رو میکنم که به جدایی فکر میکنم. حتی مشاورم جای ما نیست از درونمون خبر نداره که بشه رو حرفش حساب کرد. 

2706