2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیشب خواب بچه دید مامانم برام تعریف کرد امروز هی میگه میگه 

بهش گفتم اگه حضانت بهم میده باشه میگه این حرفا چیه اخم کرد اعصابم میریزه بهم نمیتونم دو کلام حرف برنم

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂

من بچه خیلییی دوستدارم اما جدا شدم 

کاش میشد بدون جنس مخالف بچه دار بشیم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 

کسی که عقل نداره این فکر رو میکنه ..کسی که رشد نداشته باشه این فکررو میکنه ...چرا ؟چون میگه اوکی من حس عاطفیم تکمیل نیست ...حس تنهایی دارم ..طلاقم که نمیتونم پس بزار بیارم ..بی یار و یاور نمونم ...بچه دار میشن ..بچه بزرگ میشه و میخواد ازدواج کنه ..حالا همین خانم بچشو جای همسر قرار داده و شروع میکنه لج و کار شکنی با عروس ....خوب این رفتارا آشنا نیست واست ؟چرا روابط بالای 50 درصد عروس و مادرشوهر های ایرانی ...هرگز هرگز هرگز تا روابطتون با همسرتون عالی نیست حق اوردن بچه ندارید تمام

من نمی خوام جدا شم ولی خوب بعضی رفتارا هستن قابل درک نیستن ولی  نمی تونم می تونم با این اخلاق ب ...

دیگران  از بیرون اصلا متوجه نمیشن ما یه سری اختلافات داریم فقط خودمون میدونیم البته بگم کتک کاری نداریم تازه گاهی اوقات دل و قلوه هم بهم میدیم اصل ماجرامون اینه درک متقابل از هم نداریم 🤕

من بچه خیلییی دوستدارم اما جدا شدم  کاش میشد بدون جنس مخالف بچه دار بشیم

علت جدایی و میشه بگید؟ 

منو شوهرم دنیامون فرق میکنه از اون طرفم حمایتم نمیکنه یه کم پیشرفت کنم سنگ میندازه جلو پام ولی واقعا مرددم نمیدونم چم شده کلافم

کسی که عقل نداره این فکر رو میکنه ..کسی که رشد نداشته باشه این فکررو میکنه ...چرا ؟چون میگه اوکی من ...

عزیزم پسر که جای خود داره خودمون مورد داریم برادرشو گذاشته جای همسرش همش چشم محبت از اون داره جوری که دلش نمیخواد برادرش ازدواج کنه 

2706