2733
2734
عنوان

بیاین خانمها گم شدنه دختر بچه شاید یکی خدا کرد بشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 35 پست
این دختر خانم الان ۷ ساله گم شده 😂

شما معلومه می شناسی واسه همین انقده دقیق می دونی ۷ساله 

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁
شما معلومه می شناسی واسه همین انقده دقیق می دونی ۷ساله 

نه عزیزم‌ ولی قشنگ‌یادمه ۷ سال پیش این عکس رو دیدم

(*پز زیر پوستی، مثلا حافظه ام خیلی خوبه) 

بعدا از اون کامنت ها رو خوندم ،بقیه هم اینو بهتون گفته بودن ولی نمی دونم چرا با من اینجوری برخورد کردین 

الان متوجه شدم تازه شما عکس رو دیدن و احساسی شدین و کارتون خیر بوده 

به هر حال اگه باعث ناراحتی تون شدم شرمنده

😍الحمدالله کما هُوَ اهلُه 😍👩🏻‍⚕️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم‌ ولی قشنگ‌یادمه ۷ سال پیش این عکس رو دیدم (*پز زیر پوستی، مثلا حافظه ام خیلی خوبه)  ...

نه عزیزم خواهش می کنم چراناراحت من که ناراحت نشدم پس همون پزحافظت رو بده خوبه😂😂

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁

اینکه پارسالم عکسش پخش شده بود

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
2731
جیگرم کباب شد گریشو دیدم😭😭😭

واقعا منم انقدناراحت شدم