2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم دوست دارم لاغر شم ولی نمیتونم چون بچه شیر میدم میترسم شیرم بچمو سیر نکنه😑

خداوندا پناه فرزندم باش،جهان تاریکی محض است ؛میترسم کنارش باش تویی یکتا ،تو بی همتا ،تو درسختی پناهش باش...

بچه ها من موقعی ک حلقه ازدواجمو گرفتم وزنم ۶۳ بود الان۷۳ ام حلقه دستم نمیره اگه لاغر شم میره دستم یا ن دیگه دستم لاغر نمیشه؟؟؟

خداوندا پناه فرزندم باش،جهان تاریکی محض است ؛میترسم کنارش باش تویی یکتا ،تو بی همتا ،تو درسختی پناهش باش...
اصلا نمتونی چون شیر میدی دلت ضعف میره

اره تا چیزی نمیخورم دلم ضعف میره میترسم شیرمم کم شه..همه میگفتن تو شیر دهی لاغر میشی ولی من بعد۷ ماه از زایمانم چاقتر شدم لاغر ن😑

اره تا چیزی نمیخورم دلم ضعف میره میترسم شیرمم کم شه..همه میگفتن تو شیر دهی لاغر میشی ولی من بعد۷ ماه ...

منم همیییین شب بیداری و شیر دهی چاق میکنه چون همش دلت ضعف میره

بچم شیرمو ول کرده ولی هنوزم سخته برام

گروه بنفش💜
منم همیییین شب بیداری و شیر دهی چاق میکنه چون همش دلت ضعف میره بچم شیرمو ول کرده ولی هنوزم سخته برا ...

قدو وزنتون چقده

2706