2703
2553
عنوان

آموزش میکاپ تهران پیش کی برم ؟

130 بازدید | 6 پست

سلام من ۲۴ سالمه یه پولی دستم اومده خیلی فکر کردم تصمیم گرفتم یه میکاپ آرتیست خیلی خوب بشم برای آموزش میکاپ کی رو پیشنهاد میکنین ؟ نمیخوام پولم هدر بره کسی رو بگین که حتما پیشش رفتین و تجربه کردین و خوب بوده ممنون

خودت باید ببینی خب سبک و کار کیو دوست داره و هزینه اش برات اوکیه 

میخوام اگر کسی تجربه واقعی داره بهم بگه،آخه اونجوری که تبلیغ میکنن نیستن مثلا من فک میکردم مدرسه مونا بهرام خیلی خوبه اما دخترخاله دوستم رفته بود خیلی بد میگفت کلا پشیمون شدم،دلم میخواد یکی رو پیدا کنم که خیالم واقعا راحت باشه سبک کارش هم اروپایی و شیک باشه غلیظ و قدیمی اصلا دوست ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام اگر کسی تجربه واقعی داره بهم بگه،آخه اونجوری که تبلیغ میکنن نیستن مثلا من فک میکردم مدرسه مون ...

میدونی دلم میخواد یکی باشه واقعا علم این کارو داشته باشه بعضیا خودشون خوب انجام میدن اما اصلا خوب یاد نمیدن حالا یا نمیتونن یا نمیخوان🙄🙄🙄

2456
میدونی دلم میخواد یکی باشه واقعا علم این کارو داشته باشه بعضیا خودشون خوب انجام میدن اما اصلا خوب یا ...

من خودم نرفتم اما میکاپ آرتیستای خوب الان به نظرم آمیتیس امامی،مینا رئوف،مریم رهنما،آنا شیخلو اینا هستن،بازم اگه کسی یادم اومد بهت میگم اینارو تو اینستا سرچ کن کاراشونو ببین

من خودم نرفتم اما میکاپ آرتیستای خوب الان به نظرم آمیتیس امامی،مینا رئوف،مریم رهنما،آنا شیخلو اینا ه ...

مرسی کاش پیجهاشونو هم میدادی راستی کار آنا شیخلو رو اصلا دوست ندارم به اسم اروپایی همه رو مث هم صورتی میکنه میفرسته بیرون