2737
2734
عنوان

چند روز یکبار موهاتونو سشوار میکشین😯

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 34 پست
بعد هر حمام یه روز درمیون تابستون هرروز

دلیل استفادتون چیه ،مو خراب نمیشه

من که با حوله خشک میکنم

هر روز اندیشه ای تازه به کار ببندید،اندیشه ها و بینش ها نقطه‌ عطف در زندگیتان است

هیچ وقت،یا فر میکنم یا اتو

سشوار میکنم وز میشه موهام

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من هر روز دوش میگیرم ولی موهامو دو سه روز در میون میشورم (بقیه‌ی وقتا موهامو می‌پوشونم)

هر وقتم موهام خیس بشه سشوار میکشم

الان سالهاست موهام خداروشکر عالیه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
دلیل استفادتون چیه ،مو خراب نمیشه من که با حوله خشک میکنم

نمیتونم صبر کنم با حوله خشک بشه هم خوش حالت میشه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2706