2726
عنوان

خانوما کمک😭😭😭

295 بازدید | 40 پست

خانوما من چنروزه سرم میخاره 😭بعد دوتا شپش پیدا کردم حموم کردم با تاید محکم شستم موهامو بعد الانم میخواره ولی کم چنبار دادم گشتن چیزی پیدا نکردن چه خاکی بریزم سرم؟؟؟؟

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

حالا نمیدونم شپش بوده یا نه ولی فک کردم شپشه

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب با تاید اینا ک نمیره برو از داروخونه داروی مخصوص داره بزنی میکشه شپشارو  و

وگرنه هر روز زیاد و زیادتر میشن مجبوری موهاتم کوتاه کنی

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂                       

تاید چرااا؟؟؟😲😲😲😲

از داروخانه شامپو شپش بگیر بزن 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
برو دکتر

تو کرونا میترسم😭

حالا نمیدونم شپش بوده یا نه ولی فک کردم شپشه

😂😂

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂                       

خب اول مطمئن شو بعد...

اخه با تاید شستی

با مایونز میشستی ک بهتر بود اخه مواد از طریق پوست سر جذب میشن

خب رسیدم ب ۹۹/۹/۹ تنها کار خاصی ک میتونستم بکنم تو این تاریخ خاص ساخت اکانت رند بود تو اخرین تاریخ رند قرررررررن😎😂
خب با تاید اینا ک نمیره برو از داروخونه داروی مخصوص داره بزنی میکشه شپشارو  و وگرنه هر روز زیا ...

اخه بعدش هیچی پیدا نکردم هیچی نیس😭اصن شوره هم نداره

تو کرونا میترسم😭

رعایت کن عزیزم برو دکتر بهتره برات تا بدتر نشدن یا برو داروخونه دارو مخصوصشو بگیر😘

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
سرتو زیر آب گرم بگیر باشونه دندونه ریز شونه کن

همون کارو کردم

2706