2726
عنوان

دخترخالم بچه دومشو آورد

1913 بازدید | 111 پست

باهم قرار گذاشتیم رژیم تعیبن جنسیت بگیریم و اقدام کنیم،اون بسلامتی نتیجه گرفت و امروز بچشو اورد،بهم گفت تو چرا هیچ کاری نکردی؟😔گفتم ب مشکل برخوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خداروشکر  

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂                       
چرا تو کتم نمیره کسی قضیه رابطه و اقدامشو به یکی دیگه بگه!؟؟؟

منم نمیفهمم چرا باید به بقیه گفت مگه شخصی نیست بین زن و شوهر. واقعا تعجب میکنم 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
شوهرم زگیل تناسلی داره!درگیر دوا درمون اونیم،مادذشوهرمم گفت ببین دخترخالت چه زرنگه!بعد تو زایبد و دو ...

چرا نگفتید همسرتون بیماره ؟

که البته منشا این بیماری هم بشدت مشکوکه

😁
شوهرم زگیل تناسلی داره!درگیر دوا درمون اونیم،مادذشوهرمم گفت ببین دخترخالت چه زرنگه!بعد تو زایبد و دو ...

ببخشید شوهرت زگیل تناسلی داره بعد شما ناراحتی که چرا بچه نیوردید ..دلیل زگیل میتونه خیلی مهم باشه هااا ببخشید انقدر صریح گفتم ولی جای فکر داره به جای فکر به بچه 

ببخشید شوهرت زگیل تناسلی داره بعد شما ناراحتی که چرا بچه نیوردید ..دلیل زگیل میتونه خیلی مهم باشه ها ...

شوهرم اهل رابطه و...نیست،از قبل میشناختمش مذهبیه!با یه ماده شیمیایی سرو کار داره،دکترش گفت ممکنه از اون باشه

چرا نگفتید همسرتون بیماره ؟ که البته منشا این بیماری هم بشدت مشکوکه

دوست ندارم بدونن چون ب همه میگن،ب شوهرم انگ هرزگی و...میزنن،شوهرم خودش ناراحته و فکرش مشغوـله گفت ب خانوادم نگو نگران میشن

نمیدونم والا چی بگم ..خودتون میدونید 

میفهمم چی میگی خودمم خیلی بهش فکر کردم ولی شوهرم دست گذاشت رو قران که اولین و اخرین نفری ک باهاش رابطه داشتم تو بودی،دیگه نمیدونم!نمیخام دیگه به علتش فک کنم چون شرایط طلاق ندارم و یک دخترهم دارم،تا الان هم مورد خاصی ازش ندیذم،سرکار میره و میاد خونه پیش خودمه،خداییش کار خاصی نکرده ک مشکوک شم 

2706