1989
1993
عنوان

یه چیزی بگم برگاتون بریزه

1865 بازدید | 71 پست

این داستان زندگی دوستمه

کوچیک بوده ناخواسته باردارش شدن 

باباش نمیخواستتش میدنش به یه خونواده که چندسال باردار نمیشده از فامیلاشون

یکی دوسال این بچه رو بزرگ میکنن تا زن اون خانواده که فاطمه رو میگیرن تا بزرگ کنن باردار میشه و میگه ما که خومون داریم بچه میاریم بچتونو نمیخوایم یا پسش بگیرین یا بدیم بهزیستی ما نمیخوایمشو .........

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مورد داشتیم اسید پاشیدن به دختره هیچیش نشده  لامصب ارایش نیستا ایزوگام دلیجانه نم پس نمیده:) تیکر کنکورمه

خب 

◊هرچـــہ آید بہ سَرم باز بہ گویم گُذَرَد ◊ وای از این عُمــــر ♚ڪـــہ بامیگُذَرَد میگُذَرَد😏.           گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی😔🥀🤘.     به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند».                

خلاصه دوستمو پس میدن انوادش باباش کلا از بچگیش باهاش بد بود تعریف که میکرد میگفت بابام از وقتی کوچیک بودم منو تو انباری زندونی میکرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مورد داشتیم اسید پاشیدن به دختره هیچیش نشده  لامصب ارایش نیستا ایزوگام دلیجانه نم پس نمیده:) تیکر کنکورمه

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

2014

آخی عزیزم چه آدمای بی عاطفه ای اطرافش بودن

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.
2006

خلاصش کنم فاطمه کتاب همیشه فقط براش مادرش میخرید دیگه کلا محبتی باباش و اینا صفر

بعد باباش رفت دنبال زن دوم مامانش گریه و... باز پدره برگشت به زندگیش

ولی فاطمه فقط درس میخوند تا اینکه کنکور 97 رتبش هشتادو خردی شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40