2733
2734

ارادشو دارم هم اراده رژبم اراده لاغریم دارم ۲۰روز رژیم بودم ۲کیلو‌کم کردم همیشه وقتی رژیمم بلاسرم میاد اینبار ریزش موی وحشتناااااک باسرماخوردگی شدیییید یبارم بهم حمله عصبی دست داد پیش یه دکترعمومی رفتم گفت بدنت بکل ضعیفه نمیتونی فقط ورزش کن و هله هوله نخور پس جه جوری لاغرشم؟؟؟بااین اصافه وزنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برنج و ماکارونی نخور یا حداکثر ماهی یدفه اونم ۱۰ قاشق برنج

هیچی هم نمیشه

هله هوله و کل شیرینیجات ممنوع حتی قند

روزی یه ساعت پیاده روی تند 

روزی حداقل ۵ لیوان آب

سبزی زیاد با غذا

اینطوری من همیشه وزنم نرمال بوده طی ۲۸ سال

ببین فست فوت و پفک و چیپس و شکلات و شیرینی حذف کن ورزش کن دو تا شیشه ی کوچیک اب بگیر توش ماسه سنگ ریزه بکن بشه وزنه . بعد از اینستا کلی ورزش در بیار و انجام بده من کلی کم کردم از این روش . اگه منوتو و نگاه میکنی مهدی پرستاران و دنبال کن . عالیه . تو اینستا هم هستش 

میرقصانم زندگی را به سازم
2738
برنج و ماکارونی نخور یا حداکثر ماهی یدفه اونم ۱۰ قاشق برنج هیچی هم نمیشه هله هوله و کل شیرینیجات م ...

کاملا درسته 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
برنج و ماکارونی نخور یا حداکثر ماهی یدفه اونم ۱۰ قاشق برنج هیچی هم نمیشه هله هوله و کل شیرینیجات م ...

حذف برنج اشتباهه محضه باید بخوره ولی بیان ۴ تا ۸ قاشق لطفااا برای کسی نسخه اشتباه نپیچید 🌹🌹🌹

میرقصانم زندگی را به سازم
2706