2733
2734
عنوان

نه این حقم نبودددددددد

253 بازدید | 22 پست

الان دوتا جاریم دارن با دختر اون جاریم بازی میکنن و ذوق دارن منم که این بی بی لعنتی منفییییییی شد ای خدا

وخدایی که در این نزدیکی میزند لبخندی به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله ک زود دامنت سبز بشه بحق بی بی فاطمه زهرا

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2731

دقیقا چی حقت نبود؟؟ مثبت نشدن بیبی؟

خدارو شکر کن که مثل من سقط مکرر نیستی 

اون موقع چی میخاستی بگی؟ 

چیز های بدتری هم هست که باید خداتو شکر کنی که حقت نبوده

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738

من جاریم ۴سال بعد من ازدواج کرد الانم بچش میخاد به دنیا بیاد

منم حقم شده سقط مکرر 

۳باررررر سقط 

صدای قلبشم شنیدم و بچم ایست قلبی کرد

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

یه جاری دارم که با هم همسایه هستیم دو سال بعد از من ازدواج کرد ولی الان یه دختر یکساله داره،من همچنان بی بی چک منفی میکنم 😭با اینکه ازون جاریم و شوهرش خوشم نمیاد چون دعوا کردیم ولی خیلی بچشو دوست دارم 😞

لایک نکن😬  خدایی که به شدت کافیست

منم صبح بی بی زدم‌منفی شد😭😭

دیشب مثب بود😔

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
چند سالته عزیزم

۲۴ گلم 

چطور؟

۲۴ گلم  چطور؟

سنی نداری عزیزم توکلت له خدا باشه همین صبح یه نفر تایپیک زد ۳۸ سالشه ذخیره تخمدانش ۵ /۰درصده

میگفت با ای وی اف بگیر نگیر داره دکترش گفته بود

ورزش کن خیلی زیاد هم تخم دونات فعال میشن هم بدنت مقاوم میشه

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
سنی نداری عزیزم توکلت له خدا باشه همین صبح یه نفر تایپیک زد ۳۸ سالشه ذخیره تخمدانش ۵ /۰درصده میگفت ...

من مشکلی برا باردار شدن ندارم 

همچن ماه اول اقدام باردار میشم ولی بچم سقط میشه😢

2706