2733
2734
عنوان

چرا بعضی از آدما اینقد بی شرف هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 81 پست
دستهای خودته؟

آره چطور مگه

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خانم بود و انقد بی رحم ،،،واقعا کارت عالیه

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
https://uupload.ir/files/ddty_img_20210116_113922.jpg

چه قشنگن میتونم قیمتشونو بپرسم؟؟؟

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2731
کارت خیلی خوشگله اسی😍ولی خودمونیما یه تبلیغ ریزی هم. کردی😁

نه باور کن قصدم تبلیغ نبود دلم خیلی گرفته بود از اون خانوم واقعا بیمعرفت بود

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 
2738
https://uupload.ir/files/ddty_img_20210116_113922.jpg

تایپکتو ذخیره میکنم گلم تا برای عید سفارش بدم❤

قدرتی که تو چشمای من میبینی😇 به راحتی به دست نیومده💎 تـا اینجاش خدا بوده از این جا به بعدش هم خداوند خواهد بود •♥️•
دستهای زحمت کشی داری   خیلی خوشم اومد از کارات

اگه پیجمو فالوو کنید خوشحال میشم 

تایپکتو ذخیره میکنم گلم تا برای عید سفارش بدم❤

در خدمتم به شرطی که بیعانه اول بدی خخخخخ

وای چقد زیباست هنرمندی

نگاهتون زیباست عزیزم 

اینستا ندارم عزیزم

😞😞😞😞

2706