2733
2734
ویانا جان من بعد 2 بار میکرو و 5 سال انتظار عاقبت به کمک یک خانومی از همین راههای سنتی باردار شدم...

مشکل من کمکاری تخمدان و یائسگی زودرس بود.

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
چندبار رفتی پیشش؟؟یعنی چقد طول کشید که باردار شدی ؟؟

منم امروز به اصرار مامانم و دوستش رفتم پیش یکی از همین کاربلدا.....خودم راضی نبودم...اما قبول کردم.معاینه م کرد گفت رحمت خشکه ..خیلی تخمدونات ضعیفن طوری که اگه کلی پول هم خرج کنی واسه این دکتر اون دکتر ممکنه فایده نداشته باشه...
خیلی ناراحت شدم همونجا زدم زیر گریه....
نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گفت اگه بخوای و شوهرت راضی باشه من با داروهای خودم درمانت میکنم.گفت کمتر از 3 ماه طول میکشه.تا خوب بشی.ممکنه همین ماه اول هم جواب بگیری...فکراتو بکن بیا...گفت واسه داروها 100 تومن میگیرم. تا بچه دار نشدی دستمزدمو ازت نمیگیرم.چیکار کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2728
مشکلت چیه؟؟؟

این خانوم اصفهان بود و من هر بار نصفه شب با اتوبوس میرفتم اصفهان...صبح میرسیدم و عصر میرفتم پیشش و غروب راه میافتادم به سمت تهران...خودش میگفت شاید یکی دوسال طول بکشه و باید بیای و برگردی.
اما خدا رو شکر 5-6 ماهه جواب داد
من حدودا 7-8 بار رفتم پیشش.
پول داروهاش خیلی پرون بود هربار شاید 200-300 هزار میشد .هربار!
اما من گفتم اینقدر ندارم و اگه نتیجه بگیرم میام بقیه پولتو میدم...

حدود 500-600 خرج کردم.اما میرم پولشو میدم.

من پیش این عطاری ها و .. . زیاد رفته بودم و خیلی از این داروها خورده بودم و مالیده بودم و ...!!! اما جواب نداده بود...
داروهای این خانومه با همشون فرق میکرد.

حواستو جمع کن.

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
این عطار نبود ...خیلی دورو برش شلوغ بود...مثل اینکه خیلیا ازش جواب گرفتن ...همه چی که دست خداست ..اینا همشون وسیله هستن...من میرم پیشش ببینم خدا چی میخواد
2738
من تاحالا یک دوره HCG وکلومیفن مصرف کردم نتیجه نداد الان هم لتروزول مصرف کردم وباید سه تاHMGآمپول بزنم نمی دونم جواب می ده یا نه.فکر می کنم شوهرم مشکل داشته باشه اون داره کلومیفن مصرف می کنه.حیلی نگرانم.
رب لا تذرنی فردا" وانت خیر الوارثین
2706