2733
2734
عنوان

اگه کرونا بگیریم خوب میشیم؟

151 بازدید | 15 پست

سرما خوردم میترسم کرونا باشه🤦‍♂️

سرما خوردگیه ولی یکم نگرانم

اگه کرونا باشه چند درصد ممکنه ادم بمیره؟

👇👇خانومای سایت توجه کنن ریختین رو سر من که چرا پسر تو سایت هست  باید بگم که من اتفاقی تو اینترنت یه موضوعی رو دیدم  اومدم جواب یک تاپیک رو بدم مجبور شدم ثبت نام کنم  بعد که جوابش رو دادم دیدم کلی تاپیک در مورد موضوعات مختلف  هست من هم عادت دارم افکارم رو بیان کنم واسه همین بعضی وقتا  تاپیک میخونم جواب رو میدم تا هم عقاید رو اصلاح کنم هم افکارم رو بیان کنم   درضمن جنسیت مرد هم بود پس الکی گیر ندیدن     اگه از حالا به بعد بخوای به من گیر بدی یعنی کمبود عقل داری پس گیر نده تو افکار خودت رو بگو و اون چیزی که دوست دارب تو تاپیک هات بنویس منم اون چیزی که میخوام  پس سرمون به کار خودمون باشه    کم عقل نباش  باشه؟

من و کل خانوادم کرونا گرفتیم خداروشکر زنده ایم 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه نری بیمارستان مطمئن باش زنده ای 

بمون خونه

یکی از فامیلای ما شبه بشکه اس سکته هم کرده بود مریض بود اما خونه موند خودشون خانگی خودشونو درمان کردن الانم ازتو و من سالم تره

🌱🤍
2731
خیلی کم خدا نکنه الان که حالت خوبه انقدر که تاپیک میزنی اصلا استرس اصلا نداشته باش

همه میگن استرس نداشته باش   اونوقت من بیش تر استرس میگیرم😂     دکتر هم میترسم برم

👇👇خانومای سایت توجه کنن ریختین رو سر من که چرا پسر تو سایت هست  باید بگم که من اتفاقی تو اینترنت یه موضوعی رو دیدم  اومدم جواب یک تاپیک رو بدم مجبور شدم ثبت نام کنم  بعد که جوابش رو دادم دیدم کلی تاپیک در مورد موضوعات مختلف  هست من هم عادت دارم افکارم رو بیان کنم واسه همین بعضی وقتا  تاپیک میخونم جواب رو میدم تا هم عقاید رو اصلاح کنم هم افکارم رو بیان کنم   درضمن جنسیت مرد هم بود پس الکی گیر ندیدن     اگه از حالا به بعد بخوای به من گیر بدی یعنی کمبود عقل داری پس گیر نده تو افکار خودت رو بگو و اون چیزی که دوست دارب تو تاپیک هات بنویس منم اون چیزی که میخوام  پس سرمون به کار خودمون باشه    کم عقل نباش  باشه؟

کرونا درصورتی که به ریه بزنع اکسیژن خون بیاد پایین خطرناکه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من و کل خانوادم کرونا گرفتیم خداروشکر زنده ایم 

واقعا؟ سرفه هم داشتی؟ نفس تنگی؟   چند روز زول کشید؟ سخت بود یا نه؟       تا فعلا سه روز مقاومت کردم😂

همه میگن استرس نداشته باش   اونوقت من بیش تر استرس میگیرم😂     دکتر ...

خب دکتر اگ نمیخوای بری سعی کن خوب شی لیمو شیرین بخور ویتامین سی بخور آب جوش و عسل و لیمو بخور مایعات زیاد و سرخ کردنیم نخور .با اب نمک قرقره کن

چ کرونا چ سرماخوردگی خوب میشه

2738

نترس منم سرماخوردگی بود ولی 15روزه بویاییم برنگشته بعد یه هفته فهمیدیم کروناس،و سالمم،فقط جوشان ویتامین سی بخور با قرص د3 با قرص ب کومپلکس ب 12

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
بچها کرونا خفیف امکانش هس شدید بشه یانه؟

اره مثلا  امکان داره بعد 2هفته یا سه هفته ریه درگیر بشه بخاطر همونم که شده جوشان زدعفونی کننده ریه بخرید بخورید خوبه جلوگیری میکنه از عفونت ریه،مزه نعناع میده جوشانش.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
واقعا؟ سرفه هم داشتی؟ نفس تنگی؟   چند روز زول کشید؟ سخت بود یا نه؟       تا فعلا ...

سختیش هفته اوله 

سرفه داشتم 

نفس تنگی شبا فقط 

بدن درد 

تب 

۱۴ روز اوج بیماریه ولی بعدش بشدت ضعیف میشی و علائم میره و میاد من امروز روز ۱۸اممه دیگ ناقلم نیستم . ولی بدنم ضعیف یکم کار میکنم دیگ نا ندارم

اصلا نترس 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

ببین کرونا ترسی نداره فقط باید به خودت حسابی برسی

حتی سرماخوردگی ساده هم نیاز به رسیدگی داره حتما از ابتدای مریضی دکتر برو و زیر نظر دکتر باش نزار یهو شدت بگیره و بخوای تازه بری دکتر الان کلی آمپول و سرم تقویتی هست که بدن رو مقاوم میکنه حتما برو سوپ و آبمیوه که میدونی فراموش نکنی انشالله زودتر خوب. میشی دوستم❤️😘

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2706