2737
2734
عزیزم چندوقت طول کشید بویاییت اینا برگرده؟

ولی دیگه مثل قبل نمیشه 

چند درصد از دست میره و من خیلی برام عجیب بود که بعضی بوهارو یجور دیگه میشنوم مثلا بوی سیگار و پیاز برام یجور دیگه شده

بوی بدم خیلی کم‌میفهمم مثلا بوی عرق نمیفهمم اصن

و به بوهای دیگه حساس شدم مث دود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رحمتشون کنه .بیماری زمینه ای داشتن؟

همچنین رفتگان شمارا،نه فقط استرس زیاد داشت که باعث فوتش شد،اصلا نباید استرس داشت 

هنگامیکه نمیدانی به کدام سو بروی...به سمت من بیا❤از طرف خدا❤
2728

خدارو شکر همتون ب سلامتی از پسش بر اومدین 

ی نکته ی مهم هست خانوما 

کرونا خودش ی درده عوارض بعدش هزار درد 

افسردگی عصبی شدن ریزش شدید مو بهم ریختن گوارش نفس کم اوردن حین کارای حتی راحت

و جوش بدن و صورت 

اینا چیزاییه ک من درگیرش شدم 

بابت هر کدوم ازینا باز جدا گانه باید ب دکتر های متخصصشون مراجعه کنی تا داغونت نکنه

اره بخدا بغلمم نکنم از پاهام آویزونه درحال گریه کردن. دیگه اعصاب و کمر برام نمونده

کرونا رو رد کردیم ولی دیسک کمر را گریزی نیست🤣 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
ولی دیگه مثل قبل نمیشه  چند درصد از دست میره و من خیلی برام عجیب بود که بعضی بوهارو یجور دیگه ...

خیلی زمان میبره تا بخواد مثل قبل بشه واقعا خیلی حس بدیه ادم لذت نمیبره از زندگی من مثلا شام و ناهار میخورم انگارهیچی نخوردم دهنم انگار خشکه واقعا خسته شدم دیگه نمیتونم تحمل کنم😢

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍

هنوز نگذشته😐😐

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738

دکتر گفت استرس داشته باشی کارت تمومه 

ما خیلی خرج کردیم مامانم با ۸۰ درصد ریه ی درگیر برگشت که معجزه ی خدابود روزای سختی بود تا صبح کشیک میدادیم نفس مامانم تنگ نشه بااینکه خودمم درگیربودم خدا نیاره اون روزو 

مامان شدم خدایا شکرت   
دقیقا پسر منم همینجوره 2سالشه حتی توالت برم باید در باز باشه منو نگاه کنه وگرنه ب شدت تو سرش میزنه و ...

خدا کمکمون کنه من همیشه میگفتم بچم نباید وابسته بشه کاملا برعکس شد

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
نمیدونم چه کوفتیه ولی من بد روحیمو باختم اون ادم سابق نیستم خیلی ساکت شدم عین افسردها 

منم دقیییییقا همینطور شدم خوب میشی زمان بگذره

من یه کارایی میکردم که بعدش خودم تعجب میکردم چرا تا این حد عصبیم  ولی الان خیلی بهترم

خدا کمکمون کنه من همیشه میگفتم بچم نباید وابسته بشه کاملا برعکس شد

منو شوهرم دیگه توبه کردیم ازبچه دارشدن ازبس اذیتمون میکنه بردمش دکتر گف روحیه بچت خرابه دارو عصاب نوشت من ندادم ترسیدم اخه 2سالشه تازه

بحاش ظهرا ساعت 12میبرمش یکساعت پیاده روی جای خلوت اونم نگم برات ک چقد حرصم میده 

من خواهرم الان کرونا داره امروز که صداشو شنیدم خدا رو شکر تنگی نفسش بهتر شده بود انگار زندگی رو دوباره به من برگردوندن چند روزه از فکر و خیال حالم خراب بود از خدا خواستم بهم توفیق بده آدم خوبی بشم خوش اخلاق باشم و خدا منو به این مدل آزمونها که بیماری عزیزان هست مبتلا نکنه

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
2706