2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان ده روزه بااینکه هیچ علائمی ندارم فقط بویایی و چشاییمو ازدست دادم ولی زندگی برام جهنم شده صبح ...

من بعد از اینکه خوب شدم شدیدا عصبی شدم فکر میکنم از عوارضشه برا ما حمله کرد به اعصابمون

2728
دست رو دلم نزار خواهر😢

شماهم‌ مثل من بچه بغل اشپزی میکنی جارو میکنی ظرف میشوری؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

مزخرف بهترین سالای عمرم ک میتونستم با دوستام باشم باید توخونه باشم و به هزار خاهش بتونم برم بیرون چون مامانم حساسه!الان فقط میتونم بشینم عکسامونو ببینم

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
2738

من داشتم خیلی خفیف. درحد۳روز بعدم بویایی چشایی.ولی استرس اینکه کسی نگیره وبچه ی شیرخوار داشتن پدرمو درآورد

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
من گرفتم تب شدید داشتم دو روز بعدم ضعف و چشم درد و عفونت و از دست دادن حس بویایی و چشایی و از دست دا ...

عزیزم چندوقت طول کشید بویاییت اینا برگرده؟

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
زایمان کردم گفتن کرونا اومده نشستم خونه دخترم یکسالشه مثل جاسوییچی ازم اویزونه کل یکسال من اینگونه گ ...

دقیقا پسر منم همینجوره 2سالشه حتی توالت برم باید در باز باشه منو نگاه کنه وگرنه ب شدت تو سرش میزنه و سرشو میکوبه تو در و دیوار  

من بعد از اینکه خوب شدم شدیدا عصبی شدم فکر میکنم از عوارضشه برا ما حمله کرد به اعصابمون

نمیدونم چه کوفتیه ولی من بد روحیمو باختم اون ادم سابق نیستم خیلی ساکت شدم عین افسردها 

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2706